Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek babás? Szerintem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek babás? Szerintem kicsi rá az esáély, de van? Valaki volt már így?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek, de mégcsak 3 hónapja. A párommal együtt voltunk max 4szer, és akkor is csak előváladék folyt belém. A Tabit volt hogy össze-vissza szedtem be,4 napja késik, eddig napi kávém megvolt, mostmeg rosszul vagyok tőle. Egyszer fázom, egyszer melegem van. Lehetek babás? Nem mintha bánnám.
2013. dec. 30. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmi, hallod...xD
2013. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhes rá a szó
2013. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na, akkor annyit tisztázok hogy direkt nem azt irtam, hogy terhes...mert nekem nem teher egy baba. csak még nem volt tervezetbe
2013. dec. 30. 10:07
 4/6 anonim válasza:

Akkor használd a várandós szót... :)

Mivel nem tudhatjuk pontosan, hogy ez az össze-vissza szedés mit takar(pl. hány nap maradt ki és mikor?) normális választ valószínűleg senki sem tud adni.

Lehet, hogy igen, lehet hogy nem...de szerintem inkább nem, bár vannak olyanok is, akik a fogamzásgátló normális szedése mellett is teherbe esnek.

2013. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát annyira szedtem össze vissza, hogy az egyiket pl d.u. 3kor szetdem be, a másikat másnap este 11 kor.
2013. dec. 30. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha beszedted a gyógyszert csak össze-vissza ahogy mondod attol meg nem lehetsz terhes csak akkor ha kimaradt a gyógyszered.
2013. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!