Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sokkal hamarabb vettem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal hamarabb vettem be a fogamzásgátlómat. Mi a teendö?

Figyelt kérdés
Mindig délután 3-4 körul veszem be a fogamzásgátlómat. Most hajnalban 1-kor ránéztem az órára, és megijedtem, nemtudom miért azt hittem hogy hetfö hajnal 1 van, és hogy a vasárnapi fogamzásgátlót elfelejtettem bevenni. Erre én hülye nemrég jöttem rá, hogy ma vasárnap van, vasárnap hajnal, de tegnap, szombaton rendesen délután 3-kor vettem be a fogamzásgátlot. Mit tegyek? Vegyek be délután 3-kor plusz 1 szemet, vagy majd hétfön 3-kor folytassam a tablettaszedést?
2013. dec. 29. 03:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez a vasárnapi tabletta volt a 10.
2013. dec. 29. 03:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Hétfőn 3-kor folytasd,max addig védekeztek.
2013. dec. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lesz semmi baj,vedd be nyugodtan hétfőn 3-kor,folytasd úgy,ahogy szoktad. Egyébként betegtájékoztatón is rajta szokott lenni,hogy mikor,mi a teendő.
2013. dec. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) igen olvastam a tájékoztatót, de ott csak a későbbi tabletta bevételről írt :)
2013. dec. 29. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!