Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex után öt nappal lehet még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után öt nappal lehet még valamit tenni, h ne lehessen belőle semmi?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem.

korábban kell felébredni.

most már csak a várakozás van, hogy lett-e belőle valami vagy sem és ha lett, akkor a döntés, hogy maradjon-e vagy sem.

2008. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sajnos nem...hogy történt? nem védekeztetek? vagy a védekezésbe csúszott be bibi..? Nekünk tegnap volt, hogy kiszakadt az óvszer, és a végén vettük észre.Még az a szerencsém, hogy előbb vettem be a 72órás tabit.5 nap az már sok...csinálj pár tesztet, és majd írj, hogy mi a helyzet.Nagyon szurkolok érted, én még most is aggódok...
2008. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolso válaszolonak üzenem ,ne izgulj sajna nekem 2x kellett eddig bevenni mind2szer sikeresen,mondták hogy akkor jo ha rosszulkleszel meg minden,nekem semmi bajom nem volt töle és nem is lettem terhes:)A kérdezönek annyit hogy mostmár csak várakozhatsz ,csinálj egy tetsztet hogyha lenne vmi,akkor ne lépd tul az abortuszidöt!
2008. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És mennyi az az abortuszidő? :S
2008. júl. 15. 10:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Abortuszt a 12.hétig csinálják meg.Kicsit előbb is észhez kaphattál volna,de nem biztos,hogy terhes vagy.Ha késik a mensid tesztelj!Szorítok,hogy ne legyen baj!21 hetes kismami
2008. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És valaki tudna a 20.kerben nőgyógyászt? :S És, h egyátalán mi és, h lesz? :S Nem igazán vagyok képben ebben a témában:S Bejelentkezni pd kell? Stb....
2008. júl. 15. 10:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott hogy hány éves is vagy?

Mertha 14 év körülni vagy akkor elég nagy szarban vagy.Főleg ha nem múltál még el 16. akkor bizony az anyukádnak mindenféleképpen el kell mondanod ugyanis az ő engedélye nélkül nem csinálnak abortuszt.És még ott lehetnek a következmények is.Előfordulhat hogy az abortusz miatt később meddő leszel és nem lehet gyereked.

2008. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Abortuszt az első három hónapban csinálnak. Ha tesztet akarsz csinálni, akkor meg kell várnod az esedékes menstruációdat. Ha nem jön meg, amikor kéne, akkor már a teszt is kimutatja. Utaló jel lehet még a mellfeszülés, derékfájás, émelygés, szédülés, stb. Én is így lettem terhes, először csak nem jött meg, meg feszült a cicim, aztán pozitív teszt, stb. Mondjuk én megtartottam, most 9 hónapos a fiam. Na mindegy, ha időben elmész dokihoz, akkor talán még abortusz sem kell, hanem elég egy ilyen kimosás vagy hogy hívják ezt, amikor valami sóoldattal átmossák a méhedet. Az nem műtét. Nézd meg a neten, hogy hol van a 20. kerületben klinika, ahol van nőgyógyászat, vagy bemész bármelyik klinikára és megkérdezed, hogy te közetileg hová tartozol. Nem mindig kell bejelentkezni, de nem árt, mert lehet, hogy egész nap vársz és mégsem kerülsz sorra. Én mondjuk pont tegnap mentem, és nem volt időpontom meg semmi, csak mondtam a recepción, hogy mondják meg, melyik ajtó előtt üljek le, és kivárom a soromat, de én még aznap sorra akarok kerülni. Vártam másfél órát (mondjuk meg is mondta a recepciós, hogy másfél óra múlva menjek vissza), addig sétáltam egyet és aztán már fogadtak is. De a legjobb, ha oda tudsz telefonálni (én is ezt akartam, de sose veszik fel a telefont), és kérsz egy időpontot valamelyik nődokihoz. Ennyi. Aztán amikor mehetsz, akkor szépen elmondod neki, hogy mi az ábra, és ő majd megmondja, mit lehet csinálni.


Amúgy egy kis házi praktika: én azt olvastam, hogy a penészes sajtok (pl a Camambert) olyan gombákat tartalmaznak, amik vetélést okozhatnak, ezért is nem lehet terhesen ilyet enni, szóval esetleg benyomhatnál pár szép Camambert-t, vagy egyéb ilyen fincsi sajtot. Csak azért módjával, nehogy gyomorrontást kapj.

2008. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
menj el ,monmd el a történtehet az nögyogyász meg fog ultrahangozni(nyugi nem fáj csak a pocid lesz géles)Elmondja HOGY IGEN VAGY NEM HA IGEN AKKOR MIT TEHETSZ ÉS 18 ALATT KELL SZÜLÖI VBELEEGYEZÉS HA FIATAL VAGY BIZTOS MEG FOGJÁK ENGEDNI ÉS AZ ELSÖ ABORTUSZ INGYENES!mONDD MEG HOGY HIBÁZTÁL SAJNÁLOD.
2008. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elnézést a nygbetüért véletlen benyomtam a capsot:S
2008. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!