Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nincs vmi olcsóbb gyógyszer?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs vmi olcsóbb gyógyszer? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mercilon tablettát szedek, de egy kicsit drágának tartom..és nehéz összegyűjtenünk 3 hónap alatt 8000ft-ot.

Nincs vki aki ezt szedte és utána vmi mást(olcsóbbat) kapott?


2009. nov. 26. 06:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Gondolom még suliba jársz, azért aggódsz az áráért. Én diák koromban megosztottam a költségeket az akkori párommal.
2009. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
én is ezt teszem...csak a kajapénzünkből nem könnyű kispórolni 8000ft-ot...az apja meg úgy gondolja h az én dolgom,szal megpróbáljuk de nem mindig jön össze...azért köszi és ha vki még van aki vmi olcsóbb gyógyszert szed az írja le..és leírogatom őket és rákérdezek a nődokimnál:D:D
2009. nov. 30. 20:01
 13/22 anonim ***** válasza:
és nincs anyád???? ugyanmár... nevetséges vagy
2009. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
hát képzeld ráhibáztál...anyukám meghalt ha tudni akarod...
2009. nov. 30. 20:05
 15/22 anonim ***** válasza:
tri-regolnál olcsóbbat nemnagyon fogsz találni.
2009. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Andrewka ***** válasza:

Ezen nem érdemes spórolni a bevált gyógyszert nem éri meg lecserélni ennyiért.

Sajnálom anyukádat, de gondolom édesapád van. róbáld meg vele is megbeszélni. Szerintem belátja h rá kell áldozni a pénzt. Mert szexelni mindenképpen fogsz, csak ne mindegy mekkora a kockázat.

2009. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha egy bogyó bevált nem érdemes váltanod. Az olcsóbbak, lásd diane 33, cypromix, milligest,triregol, bocs ha nem jól írtam, vagy nem konkrétan fogamzásgátlók(diane 35 pl bőrhibákra van, és csak mellékhatásban fogamzásgátló), vagy pedig ősrégik. Én is Mercilont szedek, és mivel bevált nem váltanék. Bár nekem könnyebb a helyzetem, párom dolgozik és így van miből megvenni.
2009. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2666,666666 forintot kell félreraknod havonta. ha szétosztod a pároddal 1333,33333333 . Ezzel mindent leirtam. Ha a saját részednek csak a felét kéred el apukádtól,akkor számold ki mennyit kell kérned,ennyit vagy szerzel,vagy szülsz egy gyereket ami nagyonsok pénzbe kerül.A régi gyógyszerek meg azért olcsók,mert ősrégiek,a hoxa fórumon olvasgass hogy a tri regol mellett hányan estek teherbe,nem ijesztgetni akarlak,nyilván nem mindenki,de arányaiban joval többen mint a mai gyogyszerektől.
2009. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
bocsi, nem gondoltam volna hogy meghalt. sajnálom. :(
2009. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

2333ft.-t sajnálsz/hó arra h kielégitsd a szerelmed akk bizony nincs más megoldás szakits vele sokkal olcsóbban jössz ki

ha kell alig használt tampon a barátnőmét felajánlom csak neked csak most

2009. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!