Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ondó a kézen? Nagy gond lehet? :S

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ondó a kézen? Nagy gond lehet? :S

Figyelt kérdés

Barátnőm mellett feküdtem az ágyon és hát előjött az hogy elégítsem ki magam. Meg is történt minden, ha jól emlékszem nem került a kezemre a spermából semmi, maximum egy nagyon kicsi de azt is letöröltem. Majd elaludtunk és rá kb. 1-másfél órájára arra ébredtem, hogy megint fel vagyok izgulva. Aztán elkezdtem simogatni, majd mikor Ő is kezdett felizgulni elkezdtem ujjazni. Na szóval szerintetek ebből lehet gond, vagy nem kell miatta félnem?

Előre is köszi a válaszokat.


2009. nov. 25. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet belőle gond, bár kicsi az esélye.
2009. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úúúúúúriiisteeeeeneeem!!!

Ha nem tudod hogyan eshet teherbe egy lány, akkor a maszturbálás és az ujjazás helyett vegyél elő egy tankönyvet...

2 nap alatt TE vagy a 4. aki ezt kérdezi!!!

Nem kell félned!

De megérdemelnéd, hogy teherbe essen és gyerek fejjel fel kelljen nevelned egy gyereket!!!

2009. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félhetsz, mert ennyi agyad van. kb. 10000000000000 hasonló kérdés volt már, csak máshogy fogalmazva. Csak arra sem vagy képes, hogy utána nézz. A SPERMA ELPUSZTUL A LEVEGŐN, FŐLEG MÁSFÉL ÓRA ALATT. Olyan nehéz ezt felfogni?
2009. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Ilyenekböl lesznek a nap gyermekei

Apjuk a falra verte, a nap meg kiköltötte

2009. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!