Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A H1N1 oltás csökkenti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A H1N1 oltás csökkenti a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2009. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék, de sehol sem találok rá választ... aki talál valami orvos által adott választ, vagy konkrétan megkérdezett egy dokit az kérem írja le. köszi
2009. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megint csak én vagyok, taltam vmit..

egy csaj kérdezte hogy yasminelle-t szed és a héten beadatja majd a h1n1 oltást, és ez befolyásolja-e a fog.gátló hatást, erre a doki így válaszolt:


"Kedves Hölgyem!


Ne aggódjon, nyugodtan oltassa be magát, nincs hatással a két gyógyszer tudomásunk szerint egymásra."


de hát ha még egy doki is azt írja hogy "tudomásunk szerint" akkor ki mondja meg a választ mégis??...vicc

2009. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!