Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amennyiben szedek fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben szedek fogamzásgátló tablettát, de egyet elfelejtettem bevenni, az kb. mennyire hatékony (százalékban kifejezve) az elkövetkezendő egy hétben?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
attol fugg mikor. de mivel rendszeresen szeded valszeg olyan 40%-50% es ez csak tipp. fugg ez elozo tabi hatasatol, ill attol h meddig hat. de egy het hmmm nem a legjobb a hatasfok :/
2008. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nos, kedden felejtettem el bevenni, de pénteken együtt voltam a párommal. Holnap este jár le a 72 óra, érdemes esemény utáni tablettát bevennem? Ha jól tudom, a sűrgősségiken ez ingyenesen beszerezhető. Ez igaz?
2008. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nemtom, de ha kihagytad akkor MINDENKEPP MENJ BIZTOSRA es kerj esemeny utani tabit. jobb bevenni 1et mint 9 honap mulva szulni nem?
2008. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egyet kihagytál, kihánytad vagy hasmenésed volt, és nem pótoltad 10-12 órán belül, akkor ABBAN A CIKLUSBAN már NE SZÁMÍTSÁL VÉDELEMRE!

Sajnos a tabletta így működik. Persze ez nem azt jelenti, hogy biztos terhes leszel... csak éppen semmi sem véd tőle.

2008. júl. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Abban a ciklusban már ne számítson védelemre? Ez tuti? Mert ha belegondoltok, lejár a 21 tabi és utána 7 napig még védett vagy. Tehát ha szeded egy ideje, de közben egyet kihagysz, akkor az kb olyan, mintha épp vége lenne a szedésnek és attól még védett vagy, illetőleg azt is figyelembe kell venni, hogy mikor van peteérés.
2010. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja, és, ha szedi már egy ideje a delikvens a fogigátlót, akkor az ugye megakadályozza a peteérést és ezt még ellenőrizni is tudod a hüvelyváladékodból meg van aki ki is tudja számolni, tehát ha nincs peteérés, gondolom csak nem esik teherbe az ember lánya....
2010. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!