Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kezdhetem újra szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdhetem újra szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
3 hete hagytam abba a fogamzásgátló szedését, de azóta még nem jött meg a menstuációm. Most szeretném újra szedni. Azt hallottam hogy ha abbahagyom a gyógyszert akkor előfordulhat hogy hónapokig nem jön meg. Várnom kell amíg megjön vagy elkezdhetem szedni most?

2013. dec. 17. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyeztess az orvosoddal. Mi szerintem nem tudunk helyes választ adni.
2013. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod totálisan taccsra vágni a szervezeted, ha akarsz valaha az életben gyereket és nem csak a mára gondolsz, akkor igen, várnod kell, míg újra megjön.

A legjobb pedig az lenne, ha nem csak azt várnád meg, míg egyszer megjön, hanem míg újra rendszeresre be nem áll.


A fogamzásgátló nem cukorka, amit tetszőlegesen szedsz, nem szedsz. Döntsd el mit akarsz, és ragaszkodj hozzá!

2013. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eleve nem szabad rögtön újra kezdeni, ha egyszer szünetet tartsz, én úgy tudom, pár hónapot várni kell! Szerintem nem attól függ, hogy megjön-e, de akkor sem kezdheted el 1 hónap múlva megint -.- Lehet sok hónapig nem fog még megjönni amúgy.
2013. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma megjött, akkor ha a következő hónapban is pontosan jön meg akkor elkezdhetem vajon szedni újra a gyógyszert? Vagy inkább menjek el előtte nőgyógyászhoz?
2013. dec. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!