Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tablettát pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tablettát pár nappal előbb abbahagyom,2. -3. szemet nem veszem be. Nagyjából mennyivel előbb jön meg?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 18:55
 1/6 Je Veux ***** válasza:

Jó ég..hát ha így csinálod, akkor egyáltalán nem fog megjönni, mert simán terhes lehetsz.


Normális vagy? Olvastál már betegtájékoztatót?


Ha előrébb akarod hozni a menstruációdat, akkor ne tarts 7 napos szünetet, hanem mondjuk csak 4 naposat, így 3 nappal hamarabb fog megjönni. Mindig végig kell szedni a gyógyszert, de gratulálok, hogy ennyi eszed van. Gyógyszerrel tömöd magad, de fogalmad sincs hogy működik.

2013. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt úgy érted, hogy pl: szerdán fogy el a 21. szem, és kedden kezdem újra az új szemet? Így hogy jön meg előbb?
2013. dec. 16. 19:12
 3/6 Je Veux ***** válasza:

Most ezt komolyan kérdezed?!


Nekem pl. szerdán fogy el a gyógyszerem, vasárnap jön meg(a 7 napos szünet 4. napján), csütörtökön kéne újra kezdenem. Ha nem várom meg a 7 napot és kedden kezdem a gyógyszert, akkor értelmeszerűen legközelebb nem szerdán fog elfogyni a gyógyszerem, hanem hétfőn. Hétfőtől számítva 4 nap az épp péntekre esik.. Tehát legközelebb nem vasárnap fog megjönni, hanem pénteken.


Egy kis matek..nehéz ügy...

2013. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok értetlen, de nekem jövő szerdán elfogy, 1-én,2-án fürdőbe megyek azért kéne előrehoznom valahogy. És nekem vasárnap jön meg, az pedig 1-ig nem múlik el. Ezért kérdeztem, hogy mit tehetek?
2013. dec. 16. 19:31
 5/6 Je Veux ***** válasza:

Tampon és kész. Egyébként nem ajánlom, hogy tologasd. Én is szerettem volna, a párom mondta, hogy hagyjam, nem ér annyit az egész. Egy barátnőm megcsinálta és felborította neki. Elsőre nem jött meg neki normálisan, mert sokkal erősebb volt, és nem úgy sült el ahogy tervezte. 3-4 hónapba telt, míg beállt arra, amit először elképzelt.


Persze ez egyénfüggő, lehet neked egyből összejönne.


Ha meg ennyire utolsó pillanatra hagytad a dolgot, akkor így jártál. Mindenesetre nem javaslom, hogy kihagyj akár egy szemet is, nemhogy 2-3at, mert megtörténhet, hogy 9 hónap múlva csomagod érkezik.

2013. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyat nem lehet csinálni, hogy nem veszel be 1-2 szemet a végén, csak akkor lehet eltolni, ha korábban kezded el a következő csomagot (De ez már nálad ugye nem lehetséges) Tehát már semmit nem csinálhatsz!
2013. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!