Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így kiürülhet a szervezetemből?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kiürülhet a szervezetemből?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik, de tényleg nem vagyok benne biztos.

Tehát, írja a tablettának a papírján, hogy hányás/hasmenés esetén kiürülhet a szervezetemből.

Na már most, ha én például a tabi beszedése utáni egy két órában elmegyek nagyvécézni, akkor is lehetséges ez?



2013. dec. 12. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Mi a ló @ van ma? Már megkezdődött a téli szünet, hogy ennyi idióta kérdés van ma? Vagy tényleg ennyire buták vagytok?????
2013. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy mikor van téliszünet, mert nem vagyok kompetens benne.

most kezdtem el tablettát szedni, urambocsá', nem értek hozzá

2013. dec. 12. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem a tablettától függ, szimpla biológia.

Ha normálisan végbemegy az emésztés, az több órát vesz igénybe. Ez idő alatt felszívódik a hatóanyag a gyomorból és esetleg a vékonybélből.

Mire a folyamat a végére ér, addigra már rég felszívódott, aminek fel kellett. Ha a tabletta beszedése utáni egy órában mész nagyvécézni, akkor biztos lehetsz benne, hogy abban semmi nincs a tablettából, mert az még a gyomrodban csücsül.

Ellenben hasmenésnél túl gyorsan történik ez, és nincs ideje felszívódni. Hányásnál szintén.

2013. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nem értek hozzá"


De könyörgöm, annak, hogy felismered-e hogy mikor fosol, SEMMI KÖZE nincs a tablettához!


Mert itt erről van szó.

Ha 3-4 órán belül megy a hasad, akkor a gyomortartalmad egy része is ürül, ezért veszélyes a felszívódás szempontjából.

Ha csak simán szarsz (már bocsánat a kifejezésért), akkor NEM a pár órával azelőtt a gyomrodba került anyagod tolod ki, hanem jóval korábbit.


Ehhez nem kell orvosi diploma, ennyit anélkül is tudhatnál a saját szervezetedről gyógyszer ide vagy oda.

2013. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, és elnézést az értetlenségemért!

csak nagyon félek, hogy becsúszik egy baba, még így is.

2013. dec. 12. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz, akkor kombináld a módszereket!

Mondjuk ehhez a párod hajlandósága is kell (+megszakítás, +óvszer).

2013. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!