Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tovább tart e a menstruáció a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább tart e a menstruáció a fog. Gátló szedésének elkezdése miatt? (Milligest)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy most fogom a 3.szemet bevenni(Milligestet szedek a menstru első napjától) és olyat hallottam, h ilyenkor akkár 2hétig is tarthat a menstru ez velejáró v. ha ilyen előfordul akkor nem jó nekem ez a gyógyszer?!És volt valakinek valami rossza tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?Előre is köszönöm válaszaitokat!
2009. nov. 23. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is Milligestet szeded, nekem ha jól emléxem, talán kevesebb volt a mennyisége, de ugyanolyan sokáig tartott,mint előtte. Az első levélnél előfordulhatnak ilyenek, de ha következő pár levélnél is fennállna ez, h 2 hetes menstruáció, akkor el kell menni orvoshoz!
2009. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az elso 3 level az amikor a szervezeted kimutatja a rendellenessegeket..ha addig nem lesz semmi gond akkor nyugodtan szedheted es a menzi maximum 1-2 nappal tobbet tarthat de a mennyisege mindenkeppen csokken.
2009. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!