Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha buliban lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha buliban lefeküdtem egy pasival gumi nélkül, egy másikkal utána nem sokkal spermicides gumival akkor az elsőtől lehetek terhes? Nem élvezett belém!

Figyelt kérdés
ne ribizzetek légyszi!
2013. dec. 9. 18:23
1 2 3
 11/22 Költőnő? ***** válasza:
100%

a buddhista énem:

lehet rá esély, de reméljük; nem

a népnevelő énem:

MEGÉRDEMELNÉD

2013. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de inkább a helyedben elsősorban a nemi betegségek miatt aggódnék :D
2013. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hogy szedtél össze egy este alatt két pasit? :D Az első nem volt elég kielégítő, vagy sorszámot szoktak húzni a wc előtt a kis discópáwák? Ez nálad napi rutin? Jól tolod. :)
2013. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Gratulálok a gyermekáldáshoz!!
2013. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Dósa Fanny vagy?? :D
2013. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Mindenki!


Érdekes ez a hozzáállás, hogy ha egy nő fekszik le két férfival egy buliban egymás után, akkor ribi és meg kell kövezni, ha egy férfi fekszik le két nővel egymás után egy buliban, akkor ő a király.. Társadalmi hülyeség.. A nők nem élvezkedhetnek??? Ki kellene verni ezt a régi módi hozzállást... Még jó, hogy odáig már eljutottunk, hogy a nők élvezhetik a szexet...


Üdv mindenkinek,

Zoltán

2013. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Zoltán, szerintem az a pasi is egy hímringyó, aki két csajt megfektet egy éjszaka alatt. Nincs gondom az egyéjszakás kalandokkal, néha-néha nekem is becsúszik nő létemre és ezzel semmi baj sincs, de azért kulturált körülmények között. Aki engedi, hogy megfarkalja kép pasi nemsokkal egymást követően az ribi, és az a pasi akinek ez szintén a hétvégi program, az is egy tartástalan hímringyó. Egyikhez se nyúlnék szívesen.
2013. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Nem teljesen értek veled eggyet! Akik bántják ez miatt azok vagy ugyanezt csinálják, csak játszák az álszentet, vagy később megbánják (30-40-50 éves korban és akkor élik ki ezt amikor már házasok, és nem tudják, hogy mi hiányzik, de valami hiányzik, majd rájönnek, hogy nem élték ki magukat, vagy a nő nem adja meg amit szeretne és fordítva), hogy nem ugyanezt tették, nem élték ki magukat, nem gyűjtöttek elég tapasztalatot.. Egy kis részüket valóban nem érdekli és lenézi ezt!


Az viszont, ha van valakije, na arra már én is ugyanezt mondanám, hogy ribi és hogy gerinctelen.. Vagy mégse? Ilyen esetben sem a nő okolható, illetve nem a férfi.. Vagy nem érett meg a monogán életre a fentebb említett probléma miatt, vagy nem adta meg az egyik fél a másiknak amit szeretett volna, törődést, ilyen olyan vágyat.. Mindenki élje úgy az életét ahogy szeretné és a lelkiismerete engedi ésszerű határokon belül persze! Én is csináltam sokmindent, elvégre a rossz az izgalmas és inkább élek izgalmasan, mint unalmasan.. ;)


De egy biztos és ezért is írtam, hogy majdnem hogy senki nem adott érdembeli választ! Meglehet nézni hasonló jellegű angol oldalakat.. Az emberek válaszolnak normálisan! Teljesen elfogadott, hogy valaki kövér, sovány, így öltözködik, úgy öltözködik, ez nem téma.. Nem nevetik ki az utcán, mert kövér vagy épp sovány vagy akármi.. Ez tanulandó példa!


Sajnos lehet belőle terhesség, elméletileg, ha nem élvezett bele, akkor kis eséllyel, de részegen, bulis hangulatban ezt nehezebb felmérni (elvégre későn is kihúzhatta, amikor még nem annyira észrevehető, de lehet belőle baj).. Remélem azóta volt terhességi teszt és nem lett baj, és biztosan nem csinál többet ilyet, mert mivel kiírta ezt a kérdést, aggódott a csajszi! :)


Szép napot mindenkinek!

2013. dec. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg már az is gáz, ha egy ember 4-5 embernél többel feküdt le.


A szüzeket meg még jobban becsülöm..

2013. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na azért ez meg a másik véglet. :D 4-5 ember nem sok. Feltéve ha valaki nem egy nap, hanem pl 2 év alatt volt ennyivel. Nem a számok határozzák meg hogy ki a r*banc vagy a hímringyó, hanem a viselkedés...
2013. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!