Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. :21 napja szedek fogamzásgátlót (stodette), az menstruációm első napján vettem be az első szemet minden nap azonos időben és nem hánytam és nem is volt hasmenésem.De viszont az első másfál hétben szedtem antibiotikumot (sumetrolim) és úgy tudom az csökkenti a fogamzásgátló hatását. A 21. napon szeretkeztem a párommal és ő többszörösen is belém élvezett, illetve a 7 napos gyógyszer szünet első napján is. Ma vagyok a 3. napon és még nem jött meg a megvonásos vérzésem. Lehet, hogy terhes vagyok?
2009. nov. 23. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem kicsi az esélye, mert amikor befejezted az antibiotikumot, volt még majdnem 2 hét, nem??? minden esetre, csinalj egy tesztet.
2009. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha megjön még a 7napos szünetben akkor nem lesz gond?Vagy akkor is?Mikor csináljak tesztet?
2009. nov. 23. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés egy örökzöld klasszikus! lol


Sztem a legegyszerűbb ha veszel 1 TERHESSÉGI TESZTET, és akkor megtudod, h mi a helyzet;-)

2009. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az antibiotikum szedése alatt végig óvszert kell hazsnálni, plusz még egy hétig amikor már nem szeded.

ennek függvényében találd ki h terhes lehetsz e?

2009. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem valoszinu h az vagy.

a tesztet 2 hetre ra szoktak csinalni mivel akkor mar biztos az eredmeny

2009. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teszt, babám, de máskor jobban ügyelj.
2009. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a 7 napos szünetnek akár a 7. napján is megjöhet.

ne aggódj.

illetve nem értem:ha 21 napja szeded és a 21. napon szeretkeztetek,akkor ez ma volt?

(a teszt a 10 nap után tudja kimutatni a terhességet-tehát a legérzékenyebbet ha veszed,azt 10 nap elteltével tudod használni)

2009. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a szünet 5. napján jött meg.Egyébként , ha nagyon ideges vagy vegyél tesztet.
2009. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg olyan nehéz lett volna kibírni az 1. levél alatt a gumi használatot? Basszus...még antibiotikumot is szedtél...Ne lepődj meg, ha teherbe esel.

Én is szedtem a legelső levél alatt antibiotikumot, de volt annyi eszem, hogy ne kockáztassak és használjak inkább gumit, semmint totózzak, hogy teherbe esek vagy sem.

2009. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1.5 hét antibiotikum (= 10 nap) + egy hét várás = 17 nap. Te a 21. napon voltál vele együtt. Nem lehetsz terhes. Hülyeség, hogy ilyenkor egy hónapot kell várni. Rá van írva, hogy antibiotikum szedése közben és utána egy hétig kell kiegészítő védekezni. A 21. napon már védett voltál. Nem értem, mit gondolnak azok, akik azt hiszik, ha nem lenne így védett, akkor beleírhatnák a betegtájékoztatóba, hogy az.

Ez ugyanolyan, mint amikor nem hiszik el, hogy a 8. naptól védettek, pedig benne van a tájékoztatóban. Ha nem így lenne, nem írhatnák rá.


Nem vagy terhes, ha tényleg így csináltad, viszont ha nem így csináltad, és mégis teherbe estél, attól még meg fog jönni a megvonásos vérzés mert az tablettánál akkor is jelentkezik, ha mellette teherbe estél. Az aktus után két héttel csinálj tesztet, hogy megnyugodj.

2009. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!