Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba lehet így hagyni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba lehet így hagyni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
A kérdés pedig, hogy a ma kéne bevenni az új csomagból az elsőt. Szünetben vasárnap(3napja) voltam utóljára együtt barátommal. Lehet baj, ha ma már nem szedem be az új bogyót, vagy így abbahagyhatom?

2013. dec. 4. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizony lehet baj belőle...
2013. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor még meddig szedjem? Az egész hónapot végig? Úgy csak jobb, nem?
2013. dec. 4. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Na várj.. miért hagyod abba ? Beszéltél orvossal ?
2013. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert távkapcsolatban élek, és így nincs értelme folytatni. Nem beszéltem orvossal, mert bajom nem volt a gyógyszerrel.
2013. dec. 4. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát távkapcsolatban valóban nem sok értelme van. Beszélj az orvosoddal mindenképp erről!
2013. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De akkor ezt a hónapot még végig szedjem?
2013. dec. 4. 14:54
 7/10 Imola Ágnes válasza:
Inkább szedd végig, és közben keresd fel az orvosodat.
2013. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2013. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De , ha most abbahagyom akkor még lehetek terhes ? Mert 3 napja voltunk együtt, a tájékoztatóban pedig az van, hogy ha 1 hétre visszamenőleg volt akkor fennállhat a dolog. Szerintem még ezt a hónapot végigszedem.
2013. dec. 4. 17:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Elvileg 1 nap alatt kiürül a szervezetedből, ezért kell naponta szedni, ha szedi az ember(lánya).
2013. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!