Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik módosíthatják a fogamz....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik módosíthatják a fogamz. Gátló hatását?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok zsályás,csipkebogós gyógycukorkát ettem illetve negrót,Strepsilst,ugye ezek nem vált.a hatásán?Most mennem kell dokihoz,mert csúnyán megfáztam,holnaptól kezdődik a 7naapos szünetem,ha antibiotikumot ír v.vmilyen más gyógyszert akkor csak a 7napos szünetben kell kieg.védekezés?!
2013. dec. 3. 10:39
 1/3 Zakathol ***** válasza:
"Most mennem kell dokihoz". Ööö...mondjuk...megkérdezhetnéd az ORVOST...vagy...elolvashatnád...a BETEGTÁJÉKOZTATÓT...de...ha az sem segít...még mindig...ott vannak...a GYÓGYSZERÉSZEK...érted...
2013. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát arról nem tudok hogy a negró ,vagy a strepsils bármi gondot is okozna..egy amit írtál az gyengíti a fogamzásgátlót hatását,az az antibiotikum.de ezt az orvos is elmondja !
2013. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tablettától is függ, ami mindegyikre igaz az az, hogy a sok alkohol (itt nem egy sörre vagy egy pohár borra kell gondolni, az még bőven belefér) és az antibiotikumok gyengítik a hatását, szóval azzal vigyázni kell.

Ezen kívül az én tablettámra (symiciát szedek), még rá van írva hogy orbáncfüvet tartalmazó dolgokat nem szabad enni.


Szóval nézd meg hogy mit ír a betegtájékoztatót és a cukorka dobozát, hogy van -e benne olyasmi amit nem kéne.

Ha igen akkor a következő levél szedéséig nem árt óvszerrel is védekezni, illetve ha a doki antibiotikumot ír fel akkor mindenképp kell kiegészítő védekezés a következő levél elkezdéséig (ha jól tudom).

2013. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!