Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az a tény, hogy a fogamzasgatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a tény, hogy a fogamzasgatlo csokkenti a nemi vagyat, befolyasolja a szuzessegem elveszteset?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a fogamzásgátló csökkentheti a nemi vágyat. Meg szuz vagyok en is es a völegenyem is. Nem szeretnenk ovszert hasznalni elso alkalommal, de aggodom amiatt, hogy a fogamzasgatlo mellekhatasa kovetkezteben esetleg nem fogok ugy felizgulni mint kellene. En 19 vagyok, a volegenyem 23.

2013. dec. 2. 17:31
 1/8 Noydra ***** válasza:
Öhm. Ha szüzek vagytok, már az első miatt is előfordulhat, hogy feszengtek. Amúgy csökkentheti, de ez ritka...
2013. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!


Szex közben nem veszi el, nem csökkenti az "étvágyadat" a tabletta. A tabletta úgy egyébként veszi el a nemi vágyat ha huzamosabb ideig szedi az ember. És nem mindegyik tablettára jellemző. Tahát nyugodtan szexeljetek tablettával együtt ha kivánod a szexet nincs gond ha nem az már a tabletta teszi. :)

2013. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eltudom képzelni az összes nőt akik fogamzásgátlóval szexelnek. Rohadt sz-r érzés lehet nekik...
2013. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2013. dec. 2. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:

3 fajta fogamzásgátlót szedtem eddig életem során, összesen 7 évig és soha nem fordult elő, hogy csökkent volna a nemi vágyam tőle!

A fogazásgátló alapvetően abszolút nem csökkenti a nemi vágyat, de bizonyos nőknél lehet ilyen hatással. De hogy te pont beleesel ebbe vagy sem, azt nem tudni.

2013. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, de ha bele is esnék, már 1 hónappal azután is jelentkezhet ez, hogy elkezdem szedni? vagy ez hosszabb tavu tunet...mondjuk honapok vagy evek soran jelentkezik?
2013. dec. 2. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon. De ez nem egyik percről a másikra fog előjönni, értve ezt úgy, hogy egyik pillanatban még szexelnél, másikban meg hopp nem... hanem úgy általánosan nincs kedved a szexhez. Hidd el, ha ilyen szituációba kerülsz, akkor megérted.
2013. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben van, nagyon halas vagyok. Azert kerdeztem, mert konkretan errol semmi infot nem talaltam.
2013. dec. 2. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!