Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A citromlé beöntése ér valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gorgo 20 kérdése:

A citromlé beöntése ér valamit egy "baleset" után?

Figyelt kérdés
Még régebben haverom qurt egy csajt és belement, aztán utána citromlével probálkoztak hogy azzal kimossák a csajnak xd, kiváncsi vagyok hogy ére valamit , én mindenesetre jót röhögtem rajtuk :D

2013. dec. 1. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
A kénsav hatásosabb. Előtte a srác lógassa bele a brét, aztán az egészet öntsék a csajba.
2013. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
ti milyen aberráltak lehettek...
2013. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
elvileg a savas közegbe nehezebben maradnak élve, 2. gyere 13 ba aztán leboxoljuk ha annyira nagy a bajod velem
2013. dec. 1. 15:13
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
minek mosták ki a csajnak? milyen baleset történt?
2013. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
beleélvezett aztán a srác már futtott a cbá-ba a citromléért
2013. dec. 1. 15:16
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Édes f..szom :DDDDDDDD Ti nem vagytok normálisak.
2013. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Sósavat kell beleönteni, az a leghatásosabb.
2013. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

"gyere 13 ba aztán leboxoljuk ha annyira nagy a bajod velem"



már megint egy kemény gyerek

tanulj inkább

2013. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Csakis a citromlevet tudom ajánlani,pláne,ha kisebbségiek vagytok.
2013. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De most komolyan mit csináljak, ha egy sima kérdést ki írok

és normális válasz helyett az oltást kapom, ha valakinek problémája van azzal ahogy én élek és hogy megszülettem azzal nyilván meg kell verekednem és aki a dominánsabb annnak van nagyobb joga leszolni a másikat, szoval én kapom itt az osztást akkor ezt egy magasabb szintre kell vinni mivel én nemhagyom hogy holmi snkiházi alázgasson, majd megnézzük ki kinek a szolgája. Ez a 2. és a 8. nak szolt, a sima trollkodást elismerem mert azis egyfajta válasz mégha nemis komoly legalább röhögni lehert rajta, de konkrétan még senki nem válaszolta meg hogy a citromsav megöli e a spermiumot vagy nem...

2013. dec. 1. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!