Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tablettánál ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tablettánál ez normális?

Figyelt kérdés
Kedden múlt el a mensim. A párommal szerdán szexeltünk,de kiszakadt az óvszer és kb fél percig úgy volt bennem h nem volt rajta óvszer.Szerencsére időben észrevettük viszont féltem h az előváladéktól is megtermékenyülhetek ezért vettem egy esemény utánit.Kb egy órája vehettem be és még nem vérzek..Muszáj vérezni utána?Azon is agyaltam h azért nem vérzek mert kedden múlt el a rendes menstruációm.
2013. nov. 29. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tablettát követően ált. 5-6. napra kezdesz vérezni.

De mindenkinél máshogy hat, van,aki vérzik, van,aki nem.

2013. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kis fecnit, amit úgy hívnak, hogy BETEGTÁJÉKOZTATÓ, szerinted minek adják?


Benne van, kérlek, hogy NEM KELL, hogy vérzés jelentkezzen!

Jó esetben, ha nem lép fel mellékhatásként, akkor akkor fogsz vérezni, amikor egyébként is kellene.


A tablettát használók bizonyos százalékánál (ez az arányszám szintén benne van a tájékoztatóban) a vérzés más időpontban jelentkezik, mint várnák. Ez egy mellékhatás.

2013. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értelek én ,elolvastam a betegtájékoztatót csak mindenhol úgy írják ezen a retkes neten, hogy véreztek meg azt is olvastam ,hogyha nem jön a vérzés akkor nem is eredményes..
2013. nov. 29. 17:08
 4/6 Szakállgyepál válasza:

[link]


ez azt jelenti, hogy kb felesleges volt bevenni a tablettát, mivel a vérzés elmúlását követő 14. napig nagyon nagy valószínűséggel NEM lehetsz terhes

2013. nov. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakállgyepál,

ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.


A naptármódszer a teherbeesés valószínűségének NÖVELÉSÉRE szolgál, nem pedig védekezésre, s főleg nem fiataloknál.

1) rendszertelen ciklusnál nem alkalmazható; 2) arról nem is beszélve, hogy még a betonbiztosan beállt ciklust is felboríthatja a legapróbb megfázás vagy stressz is; 3) spontán peteérés BÁRMIKOR bekövetkezhet, s akkor cseszheted a naptárt.


Plusz a 14 nap a 28 napos TANKÖNYVI MINTACIKLUSRA vonatkozik!

Rövid ciklusnál az ovuláció akár a menstruáció (!) utolsó napjaira is eshet!


Kérdező!

A betegtájékoztató értelmezésében segíthet a net közönsége, de ha a tájékoztatónak ellentmondó dolgokat csiripelnek, légy kritikus!

2013. nov. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*és egyébként sem a "vérzés elmúlásától" számítják a ciklus napjait, hanem az 1. vérzéses naptól, kedves Szakállgyepál.

"Érdekes" is lenne úgy, ahogy te írod.

2013. nov. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!