Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzásgátló tablettából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzásgátló tablettából 1 héten hagytam ki most egy tablettát, a tegnapit, de múlt hét csütörtökön kezdtem el szedni, akkor mi a teendő? Mert állítólag hogy ha még 12 órán belül beveszem akkor nincs baj

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos ha be tudod venni 12 órán belül akkor vedd be, de szerintem már így is nagy az esélye annak, hogy pár napig, vagy egy hétig is pecsételő vérzésed lesz az ingadozó hormonszintektől.
2013. nov. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
volt már ilyen hogy kihagytam és nem volt vérzés semmilyen formában,csak hogy iyenkor szabad-e csinálni? mert a tájékoztatón az van hogy ha 12órán belül vettem be akkor még nincs baj
2013. nov. 28. 07:41
 3/3 A kérdező kommentje:
+ menstruációm sem volt mert a 7 napos szünet alatt is szedtem a tablettát
2013. nov. 28. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!