Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék feliratni cypromixet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék feliratni cypromixet tablettát, nem fogamzásgátlás céljából, hanem a bőrőm és a szőrőm miatt. Ettől függetlenül nőgyógyászhoz menjek? és felírja nekem ilyen gondokra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 22:54
 1/3 anonim válasza:

Elvileg ezt csak ilyen gondokra lehetne felírni, mivel erre találták ki. Az, hogy fogamzásgátló is, csak a véletlen műve.

Orvosa válogatja, hogy felírja-e, van,aki még húzza vonja a dolgot (ha tizenéves vagy), hogy hátha elmúlik magától, nem kell még neked hormon. Van aki elküld előtte hormonvizsgálatra, más csak a külső tüneteket nézi meg, van akinek meg leteszel egy kis pénzt az asztalára, és már írja is. Nekem nőgyógyász írta fel, nem tudom hogy más szakképesítésű( hirtelen nem jut eszembe jobb szó :D), pl. bőrgyógyász felírhatja-e.

L/17

2009. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj. Hugomnak is felírta pedig nem is kérte. Tényleg csak a pattanásokra írta. De ha mondod neki hogy az a gyógyszer kéne tuti hogy felírja. De pénzt ne adj neki. hacsak nem vagy milliomos mert azért van ott a doki hogy gyógyszert írjon fel.Azért fizetjük a tb t. Ha mégse írja fel max elmész nőgyógyászhoz.
2009. nov. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én is cypromixet szedek, fogamzásgátlás céljából és pluszban a bőrömre is. Bár kiderült, hogy nekem nem hormonális okból van ez a problémám, de nem hagytam abba, mert rendszeres szexuális életet élek. Nem tudom a korodat, pont ezért mondom, hogy előtte bőrgyógyászhoz menj, mert neki ez a szakterülete. Ő is felír neked tablettát. Az is előfordulhat, hogy nem hormonális eredetű a problémád, akkor viszont minek felburítani a hormonháztartásod, főleg ha minden rendben van.

Szóval bőrgyógyász! :)

2009. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!