Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló után 2 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló után 2 nappal kiszakadt megint a gumi, mit kellene tenni?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk a barátnőmmel,kiszakadt a gumi..bevette a fogamzásgátló tablettát,és két napra rá megint kiszakadt,nem mentem el,és ahogy kiszakadt a gumi azonnal kivettem,mert szerencsére lehetett hallani.

Kérlek segítsetek,hogy mit kellene tenni?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2013. nov. 27. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Vagy túl nagy gumiba rakod a kicsi pocsödet vagy a túl nagy pocsodet rakod a kis gumiba
2013. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. nov. 27. 17:34
 3/8 tevetke ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló tabletta alatt esemény utáni tablettára gondolsz, ugye?!

Egyébként szerintem semmit nem tudtok tenni. Szerintem ilyen hamar nem írhatnak fel még egyet. Annyit tudtok tenni, hogy 2-3 hét múlva tesztel a barátnőd, ha nem megnyugtató az eredmény és/vagy késik neki, akkor teszt után orvos.

2013. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tevetke ***** válasza:

Ja bocs... kicsit félreértettem a dolgot...

#3-as voltam

2013. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit kellene tenni, megkérdezni egy nőgyógyászt, vagy utánaolvasni a sürgősségi tabi betegtájékoztatójában pl. Amúgy szerintem ilyen esetben nem hinném, hogy nagy esélye van a fogantatásnak,, de én ugye nem vagyok nőgyógyász.
2013. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz?

A fogamzásgátló tablettát egy nő folyamatosan szedi. Nem a kiszakadt gumis eset után veszi be, mert akkor semmit nem ér.

Te nem az esemény utáni tablettáról beszélsz?

Amúgy valamit biztos baromira rosszul csinálhattok az óvszer tekintetében, én amióta nemi életet élek, néhány évig védekeztem óvszerrel is, meg szedtem egy másik időszakban gyógyszert is, de soha nem szakadt ki egy óvszer sem.

Javaslom, hogy olvasd el, hogy hogyan kell felhelyezni és használni a gumióvszert! De ha ennyire nem megy a használat, inkább szedjen a barátnőd fogamzásgátlót!

Amúgy ha esemény utániról beszélsz, akkor az ciki. Ugyanis azt 1 évben kétszer írnak csak fel, mert igen nagy hormonadagot visz be az illető a szervezetében. Szóval azt most nem fognak felírni!

2013. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, és akik még nem tudják, tájékoztatásul: az esemény utáni tablettát más néven sürgősségi fogamzásgátló tablettának nevezik.

Egyébként én ismerek olyant, aki egy hónap különbséggel vett be egymás után, neki bár ejnyézett, de fölírta a nőgyógyász (ráadásul 17 éves volt csak). Tehát az egy dolog, hogy nem szabadna, az egy másik, hogy van, amikor mégis kiadják...

2013. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Javaslom, olvasgass itt a gyakorin és rájössz, hogy nagyon sokan azt sem tudják, hogy mi az a fogamzásgátló gyógyszer. Ezért kérdeztem, hogy miről beszél az illető? Ugyanis sokan azt hiszik, hogy a fogamzásgátló tablettát az után kell bevenni, hogy együtt voltak és természetesen mással nem védekeztek...Nem egy ilyen volt ezen az oldalon.

És persze ez orvosfüggő, hogy ki minek teszi ki a páciensét...de attól még évente max. 2-szer ajánlott az esemény utáni.

2013. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!