Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudom, hogy hat-e a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy hat-e a fogamzásgátló? Vannak jelei?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek jelei annak, hogy hat.
2013. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a jel, hogy nem esel teherbe.
2013. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
késik 1 napja, és semmi jele, hogy megjönne, nem vagyok nyugodt.
2013. nov. 27. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Késik egy fenét!

Egyetlen egy fogamzásgátló sem ígéri, hogy ezentúl mindig napra pontos lesz. Nem elvárás, nem kell neki. Csak annyit "ígér", csak annyinak kell teljesülnie, hogy a 7 napos szünetben megjöjjön.

Magyarán egy napos késésnél, csúnyán fogalmazva, de nem kell beszarni.

Ha egyáltalán nem jön meg... na, akkor lehet félni, de még az sem jelenti feltétlenül azt, hogy baj van.

(Mondjuk az is igaz, hogy úgy is lehet "baj", hogy megjön szokás szerint...).


Ha aggódsz, tesztelj!

De egy napnál nem kell.

2013. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tökéletesen leírtad amire én is gondoltam. Amúgy pedig azért nincs jele annak hogy meg akar jönni mert dolgozik a tabletta. Nekem előtte 3 nappal iszonyatosan fájtak a melleim, hisztis voltam stb, most meg...semmi! Örülj neki hogy nincs jele annak hogy megfog jönni.
2013. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!