Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után ürül ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után ürül ki a szervezetemből a fogamzásgátló tabletta (yadine,7 hónapig szedtem)?

Figyelt kérdés

Másfél hete nem szedem és ma annyira fájt a méhem, hogy menni nem tudtam. Sose volt még ilyen.

Következő menstruáciomnál Nuvaringet fogok használni. Ez mennyire lesz baj a szervezetemnek? Tapasztalatok?:)


2009. nov. 20. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Doki mondta, hogy a Yadine okozta a fájdalmat? Mert én erősen kétlem, hogy bármilyen fogamzásgátló okoz görcsöket. Inkább kismedence gyulladás okoz ilyen tüneteket. Én magam 6 évig szedtem Yadine-t, öt-hat éve vagyok fönn fogamzásgátlós fórumokon, egy csomó barátnőm is szed gyógyszert és ilyet még senkinek nem okozott, sőt, a tájékozatóban sincs ilyen mellékhatás.


Orvos ugye látott? Nem magadtól hagytad abba, csak úgy, igaz?

2009. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem azért hagytam abba mert ennyire görcsöltem. Hanem mert sokat híztam tőle.

Tegnap voltam nődokinál és mondtam hogy szokott fájni a méhem, meg elkezdett ott nyomkodni, és mondtam hogy tökre fáj, aztán azóta folyamatosan fáj, de nagyon, bevettem már 2 fájdalom csillapítót is.

Azt mondta a doki, hogy azért fáj, mert ürül a szervezetemből, meg h. hónap közepén vagyok. De amikor régebben abbahagytam nem fájt.

2009. nov. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!