Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hátrányokat szenvedhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányokat szenvedhet 1 éves kisfiam, ha még szopik, és hormonális fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hormon egy része a tejben is megjelenik(megjelenhet). Ez esetben egduzzadhat a melle, esetleg váladékozhat.

De nem mindegy miféle fogamzásgátló, hiszen van amit szoptatás alatt is lehet szedni. Annak nincs ilyen mellékhatása.

2008. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Lindynette 20-at írt fel a doki. Viszont a tájékoztatójában az van, hogy szoptatás alatt nem szedhető, ill. nem ajánlott... De nem értem, akkor miért írta fel a doki... Akkor ne szedjem?
2008. júl. 10. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy elsiklott az információ felett, hogy szoptatsz még. Esetleg úgy gondolja, hogy hagyd abba a szoptatást. (Mondjuk ezt én csak azért, hogy szedhessek egy fogamzásgátlót, semmiképp sem tenném.)

Beszélj vele, mert pl. a Cerazette-t szoptatás alatt is lehet szedni és biztosan nem árt a babának. A legtöbb szoptatós anyukának ezt szokták felírni.

2008. júl. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 9 hónapos, én is Cerazette-t szedek mióta a hathetes vizsgálaton felirta a doki. Semmi problémám nincs vele, eddig úgy tűnik hatásos. Naponta még többször szopizik a lányom, van tejem bőven, igy a tejtermelődésre nem hat ki. Persze lehetnek egyéni mellékhatások.Ha bármi kétséged van, beszéld meg a dokiddal! Jó egészséget!
2008. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! De a Cerazette úgy tudom, ha rendszeres a menstruáció, akkor már nem hat. Neked rendszeres és hat?
2008. júl. 15. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!