Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális h fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h fogamzásgátló mellett úgy fáj a mellem mint mikor még nem szedtem és meg akart jönni?

Figyelt kérdés
Most szedem a második levéllel, ez az első h gyógyszert szedek Lindynette 20-at. Az első levélnél, majd szét durrant úgy feszült a cicim. Most a második levélnél, pedig fáj a hasam és nem feszül de fáj a mellem már akkor is ha hasra fekszek. Régebben akkor volt ilyen mielőtt megjött volna. Pedig még csak a 2. levél felénél járok.
2008. júl. 10. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez biztos h nem normális,nekem az ég világon semmi bajom a gyógyszertől,sőt még jól is jött mert napra pontosna jön meg mindig,persze nagyon ritkán 1 nap csúszással.Amint tudsz menj el dokihoz,ez komoly dolog lehet.
2008. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mellem akkor kezdett el fájni mikor a hasfájás elmúlt, 3 nappal ezelőtt.
2008. júl. 10. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire norműlis ez a dolog, de nekem is fáj a mellem!! Én is a 2. levélnél tartok amúgy... Vagy nem szokott még hozzá a szervezetünk a hormonokhoz, vagy lehet váltanunk kellene...
2008. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Hát lehetséges, hogy még nem szokott hozzá a szervezetünk. Egyébként nekem az első gyógyszermentes napokon nem jött meg a mensim. A nőgyógyász azt mondta, hogy lehetséges, hogy még a következő levél után sem fog megjönni, de közti vérzés előfordulhat. Hát nekem semmi nem volt eddig. Még van egy hét a második levélből. Majd kiderül, hogy mi van. Egyébként a dokim szerint az első 3 hónap az mikor beáll rá a szervezet, megszokja a gyógyszert.
2008. júl. 14. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!