Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható a Marvelon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a Marvelon nevű fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Az alábbiakról szeretnék érdeklődni. Megszűntették az eddig szedett (ANTEOVIN) gyógyszeremet, és tegnap ki kellett volna váltanom, hogy az esti első gyógyszeremet be tudjam venni. Már sehol nem volt raktáron, a nőgyógyászom pedig pénteken jön haza külföldről, ezért egy gyógyszerész ismerős ajánlott egy új gyógyszert, a MARVELON-t. Kérdésem, hogy jó váltás volt-e, az új gyógyszerem mennyire megbízható, illetve, hogy ilyen váltás után mennyire biztos a védelem pl. az első héten? Ön mit ajánlott volna az Anteovin helyett? 27éves, nem szültem még, stabil kapcsolatban, semmi eü-i problémám nincs, nem dohányzom. Az Anteovin utolsó gyógyszerét elfelejtettem bevenni. Mi van most a védettségemmel?
2007. okt. 5. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bár a konkrét márkát nem ismerem, de bizton állíthatom, hogy minden ma kapható fogamzásgátló megfelelő alkalmazás mellet védettséget nyújt a terhesség ellen.

Én a gyógyszerben bízom meg leginkább.

Mindig ugyanakkor szedd be, lehetőleg este, és ha hánysz vagy hamsenésed van 4 órával bevétel után, alkalmazz egész hónapban kiegészítő védekezést(óvszert)akkor nem lesz baj.

az elős levelet szedd be teljesen és a második levélnél ad védelmet, addig gumi:-)

Vigyázz és sok sikert

2007. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A Marvelon tbl. nagyon jó hormonális fogamzásgátló. Bár az is tény, hogy vannak sokkal alacsonyabb hormontartalmú tbl-k. Én szülés előtt (11 éve szültem a fiam ) szedtem. Nem volt vele gondom. Szülés után a dokim egy "lightesebb" tbl-t írt fel. Az Anteovinban egy lórugásnyi hormon van (volt) a mostani fog. gátlókhoz . Jó, hogy kivonták, már régen túlhaladott.képest.
2007. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!