Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az alkatomra mennyire hatna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkatomra mennyire hatna a fogamzásgátló? Nőhet tőle a mellem?

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves leszek, és ezen a héten íratok föl fogamzásgátlót.

Kicsik a melleim és azt hallottam, hogy megnőhet és sokan mondták a Lindynette 20-at meg a Diane 35.öt

Párkapcsolatban élek, szóval nem a mellem miatt szedném

Csak az érdekelne, hogy az alkatomra mennyire hatna pl:hízás, fogyás stb...

47 kiló vagyok

164 cm

Kinek milyen hatása volt? :)


2013. nov. 19. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek általában eléggé felborítják a hormonháztartásod. Nem lehet megmondani hogy fog rád hatni, de igen előfordulhatnak azok amiket írtál.
2013. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általánosan egyáltalán nem lehet elmondani, hogy a mai fogamzásgátlótól bárki is meghízna, vagy megnőne tőle a melle.

Csak bizonyos lányoknál-nőknél lehet ilyen hatással. De ez egyáltalán nem általános.

Én se nem híztam tőle meg és nem is nőttek a melleim. Amire hatással volt az az, hogy jóval kevesebb pattanásom volt, amíg szedtem.

2013. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És annyi, hogy nem magától a gyógyszertől híznak el nők, hanem hogy csinálhat egy étvágynövekedést és ha ehhez mérten az illető többet is eszik, akkor hízhat.
2013. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A diane 35 nem fogamzásgátló, csak fogamzásgátló hatással bír. Szóval ezt tuti nem fogják neked felírni. Itt van: A Diane nők férfihormon-függő betegségeinek kezelésére alkalmazzák. Ide tartozik:

a pattanásos bőr (akne), főleg ennek súlyosabb formái, amelyet fokozott faggyútermelés (szeborrea), bőrgyulladás vagy bőr alatti csomók képződése kísér, amennyiben a tartós orális antibiotikum kezelésre nem reagáltak.

a férfihormon-eredetű kopaszság és a fokozott szőrnövekedés enyhébb formái.

A Diane két kombinált hatóanyaga miatt a kombinált orális fogamzásgátló tabletták tulajdonságával bír. Ha a Diane tablettát megfelelően szedik (gyógyszerkihagyás nélkül), a teherbeesés kockázata nagyon alacsony. Hormonális vagy más fogamzásgátló készítmény alkalmazása ezért nem szükséges. A korábban alkalmazott hormonális fogamzásgátlást abba kell hagyni.

A Diane alkalmazása alatt menstruációs vérzése enyhébb lefolyású lehet, és rövidebb ideig tarthat, amelynek eredményeként a vérszegénység kockázata alacsonyabb. Csökkenhetnek a menstruációs fájdalmak vagy teljesen meg is szűnhetnek.

Én Lindynette 20-at szedek, nőni nőtt tőle a cicim, de én inkább annak a 2 kiló hízásnak tudom be. Nem hízok tőle, mert már "megjártam" korábban, 14 kilóval voltam több tavaly nyáron mint idén. Szóval most már okosan csinálom és nem engedek az étvágynak. Ha éhes vagyok tényleg, akkor eszem. Ha csak az agyam mondja hogy jó lenne enni valamit, akkor nem.

2013. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!