Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van, ha elfelejtem beszedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha elfelejtem beszedni a fogamzásgátló tabit?

Figyelt kérdés
Fél éve szedem, még most fordult elő legelőször. Tegnap este hétkor kellett volna bevenni, de elfelejtettem. Ma, ahogy felkeltem reggel, bevettem. Este 7-kor rendesen vegyem be a mai napit? És akkor 1 hét kieg.védekezés? Igazából az érdekel, hogy ez befolyásolja a havimat, vagy ilyesmi? Mármint nem a megszokott időben fog megjönni?
2008. júl. 9. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

olvasd el a tájékoztatót, gyógyszerenként eltérő lehet az, amit ilyenkor tenni kell, de nyugi, fél év után már semmi gondolt nem okozhat egy tabi kihagyása.


De amúgy tényleg, fél év alatt sosem olvastad el, mit írnak gyógyszerhez?

2008. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az attól függ hogy reggel mikor vetted be?12 órán belül akkor nincs gáz!Viszont ha utána lehet tényleg nem ártana az az egy hét!!amugy a mai tabit értelemszerűen vedd be amikor szoktad!a havidat meg nem fogja befolyásolni!egyébként kicsit felelőtlen vagy hogy fél éve szede a gyógyszert és nem tudod hogy mi van ha kimarad egy szem!ennek utána kell járni a gyógyszer szedése elött!
2008. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért is nem tudom, mert velem sosem fordult elő ilyen. Nem vagyok szétszórt, feledékeny, vagy ilyesmi. Mindig a telefonom "szól", csak tegnap du. pont akkor feküdtem le kicsit, mikor be kellett vna vennem.
2008. júl. 9. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Este vedd be a tabit (a mait) és utánna egy hétig kiegészítő védekezés. Szerintem így nem lesz gond. Az előfordulhat hogy nem pont ugyanakkor, ugyanabban a napszakban jön meg, de lehet hogy tök normális időben lesz meg.
2008. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!