Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyász mi alapján ír...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász mi alapján ír fel fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Meg is vizsgál mármint ott le kell vetkőzni hogy meg vizsgáljon ?Ha igen akkor minden ruhát le kell vetni?

Vagy csak kérdéseket tesz fel és az alapján ír fel fogamzásgátlót?


2009. nov. 16. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

megvizsgál, csak a bugyidat kell levenned.

de nem az alapján ír fel foggátlót.

általában azt írja fel, amelyeket ismeri, és amelyek tapasztalata szerint, az ő praxisában már többeknek bevált.

de ha mondasz pár problémát, pl rendszertelen a menzeszed, pattanásos vagy, meg hasonlók, akkor ezeket figyelenbe veszi, és olyat választ ami ezeken jobban segít.


szoktak még előtte vért is venni, h megnézzék h a májad rendben van e, mivelm a foggátló a májban bomlik le és akinek beteg a mája nemtanácsos foggátlót szednie.

2009. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és nefelejtsd el megkérdezni a családodtól h volt e már a felmenők között trombózisos betegség, mertha volt, akkor ezt megkell említened az orvosodnak.
2009. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
előttem lévőnek igaza van annyit még hozzá tennék h meg kérdezi h volt-e a családodban pl.:magas vérnyomás,epebetegség,cukorbetegség (cukoranyagcsere) és a máj...
2009. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az alapján hogy melyik gyógyszergyártóval van szerződése.
2009. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megvizsgált, és vért is vett! Kiderült, h valami gond van a májammal! Aztán elküldtek gastroenterologushoz, aki azt mondta h szehetem tovább a foggátlót, de 3havonta kell járnom vérvételre és ha valami gond lenne, akkor abba kell hagynom végleg:(
2009. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Jaj és mivan ha megvizsgál? Szerinted te vagy az első nő akit látott?
2009. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van de nem tom mért én akkor is szégyenlős vagyok még a lánytestvéreim előtt is.
2009. nov. 17. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!