Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratom megujjazott es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megujjazott es utanna egy keveset belem hatolt ovszer nelkul, de ki is vette. Lehetek terhes ennyitol?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
van rá 1% esély kb a vágycseppek miatt de ha ilyen éretlen vagy meg is érdemled....
2009. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miert vagyok eretlen?
2009. nov. 15. 23:13
 3/20 A kérdező kommentje:
Eretlen vagyok mert nem tudom a kerdesre a vlaszt?es ezert mert erdemlem meg?
2009. nov. 15. 23:13
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Erre a kérdésre tudni a választ alap, mielőtt szexelni kezdesz. Hol voltál a felvilágosító órán???

Igen, lehetsz terhes.

2009. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Ne akadj már ki a válaszokon. ők is csak emberek. Elfogultak és irigyek. De hogy válaszoljak nem hinném hogy terhes vagy. De ha nem akarsz még gyereket akkor menj el a bőrgyógyászhoz és irass fel a pattanásaidra hormon tartalmú gyógyszert ami egyben fogamzásgátló mellékhatással is bír. És akkor nyugodtan csinálhattok ami csak jólesik.
2009. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
"Elfogultak és irigyek"..ekkora bromságot...Ugyan mire irigyek a kedves válaszadók? Ahhoz h fingja sincs ahhoz h mitől lehet teherbe esni? Hát válaszadók, erre lehet is irigynek lennetek!:D
2009. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
kerdesemre egyertelmu valaszt kerek, igen vagy nem
2009. nov. 15. 23:22
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ejha, bocsánat kisasszony:D egyértelmű IGEN!
2009. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2009. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 thedani ***** válasza:
93%
Fogamzásgátlót egy 13 évesnek? Isten fia Máira, milyen tanács ez, milyen beteg világ ez. Ha nekem lányom lesz és 13 évesen fogamzásgátlót akar majd szedni akkor megkeresem azt aki miatt akarja, majd szépen lassan megölöm és végül nevelheti fel a kormány a gyerekem. Mondjuk ez a k*rva beteg társadalom inkább a hibás, szóval lehet hogy az volna a jobb ha nem ölnék és megpróbálnék egy tisztességes nőt nevelni a lányomból, úgy ahogy azt manapság kevesen teszik.
2009. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!