Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo, hatekonysag?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo, hatekonysag?

Figyelt kérdés
Yasmint fogamzasgatlot szedek. Hogyan hat? Ha pl tegnap szeretkeztem es addig bevettem minden gyogyszert a tegnapit is beleerteve a akkor minden rendben van? Feltetelezem, hogy ha ma vagy holnap vagy az elkovetkezendo par napban hanynek vagy hasmenesem lenne (es nem potolnam a szemet, h ne fogyjon el hamarabb a gyogyszer) akkor visszamenoleg nem okoz problemat ugy-e, csak akkor ha a kimaradt gyogyszert kovetoen nincs kiegeszito vedekezes 7 napig?
2009. nov. 15. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

igenm akkor okoz problémát, ha kihánytad és utána szexeltél.

viszont ha aznap szexeltél, de aznap ki is hánytad akkor az lehet nemtúljó.


azmeghogy hogyan hat az attólfügg h mióta szeded?

ha mindennap bevezsed a gyógyszered akkor mindennap véd, még a szünetben is.

2009. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy csinálom, hogy van egy levél amiből csak akkor szedek, ha ilyen gond van. Lehet, hogy pocséklásnak tűnik de így a legbiztosabb.Az az 1 levél már évek óta megvan, azért nem olyan gyakori, hogy pont akkor hánysz, vagy ilyesmi.
2009. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a hímivarsejtek egyszer beléd kerültek, akkor 3-5 napig életképesek átlagosan, de akár 8 napig is (ez az orvosilag bizonyított maximum). Ez azt jeleti, hogy az aktus után akár egy héttel is megfoganhatsz, teherbe eshetsz.
2009. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!