Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy hülyeség nemtudom....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy hülyeség nemtudom. Azt hallotam hogy a csoki megöli a bennem lévő spermákat ha belém élvezet egy kicsit a barátom. Ez igaz vagy nem? Meg ha igaz akkor milyen csoki? :oo HELP!

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 09:09
1 2 3
 21/23 BlackSword ***** válasza:
Van... Irány a legközelebbi ügyelet, és az esemény utáni!!! Most azonnal!!!
2013. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet előbb művelődni szakkönyvekből, aztán szexelni? Azt hallottam...én is hallok sok mindent, még saját magamról is, pláne, hogy kis faluban élek, aztán mégsem igaz.

Ha nem védekeztetek vagy kiszakadt az óvszer és 72 órában benne vagy, akkor irány a nőgyógyászati ügyelet! Neked! A patikában már akár az anyukád:) is kiválthatja a gyógyszert, a lényeg, hogy nyilván az orvosnak neked kell felírnia és nem a barátodnak, elvégre nem ő lesz terhes...

2013. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Milka,de abból is csak a karamellás
2013. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!