Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónap kell a szervezetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap kell a szervezetnek míg rááll a tabira?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma a 6. napja, hogy elkezdtem szedni a Laurina fogamzásgátlót. Először délelőtt vettem be, 3 napig így csináltam, de egész nap fájt fejem tőle. Most megpróbálok ráállni az esti bevételre, de az utóbbi két alkalommal reggel meg hánytam tőle :S Szóval nem tudom, hogy mit csináljak, szedjem tovább, vagy hagyjam abba? Nem vagyok tőle valami jól. És nem tudom, hogy ezek tünetek meddig fognak tartani, elmúlnak egyáltalán valaha? Beszéljek az orvossal? Minden tanácsot szívesen veszek!
2009. nov. 15. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba. Nyilvánvaló, hogy érzékeny vagy rá, ne erőltesd, mert bajod lesz. Menj vissza szépen a dokihoz és mond meg mi történt, fel fog írni egy másik fajtát.
2009. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, menj vissza a dokihoz és kérjél másikat.
2009. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, abbahagyom. De akkor csak így simán abbahagyhatom? Mert ugye ma vasárnap van,ma már akkor nem veszek be, holnap kérek időpontot a dokihoz, azt egy-két nap múlva kapok, és akkor ez így nem baj, hogy így leálltam? Meg most volt mensim, ha abbahagyom megint lesz? :S
2009. nov. 15. 15:37
 4/4 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de én 2 évig szedtem anno esténként a fog.gátlót. Aztán egy isteni sugallatra ( inkább ördögi) áttettem reggelre. Utána folyamatosan hasmenésem volt reggelente miután bevettem a bogyót. Ennek 4 éve, és azóta folyamatosan közti vérzéseim vannak, már 4 féle gyógyszerrel próbálkoztam, 1 évet kihagytam. Nincs szervi bajom. Ne hagyd abba fél időbe, szedd tovább hátha elmúlnak a panaszok, ha nem akkor gyógyszerváltás.. Állj rá az estére sztem, mert ha van vmi gond az elviselhetőbb lesz, mint napközben (tapasztalat) és semmiképp ne változtass, mert sajnos nagyon összezavarhatja a ciklusodat:( Szép estét!
2009. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!