Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » H1N1 Védőoltás mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H1N1 Védőoltás mennyire befolyásolja a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés
10napja kaptam h1n1 védőoltást a gyógyszerszünetem 4.napján, azóta 6.napja szedem a gyógyszeremet, befolyásolja a védelmét? Fontos lenne gyors válasz mert ma megyek barátomhoz:)
2009. nov. 14. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyire se.

De a helyedben nem adattam volna be azt az oltást.Egészségügyibe járok suliba,de mindegy,te tudod.Remélhetőleg nem okozott,vagy okozz benned kárt.

Aztán jó szórakozást a barátoddal :P

2009. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
mostmár veszélyeztetett emberek közé tartozol azok halnak meg legelőb akik megkapják az oltást oltás nélkül 1000 kiseeb az esélye hogy pont etől a virustól fogsz meghalni neked annyi
2009. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszike a választ, meglesz a szórakozás:P


A másik meg igaz h nem arra voltam kíváncsi h mi van a h1n1-el, de köszönöm a felvilágosult választ:) Biztos azért halt meg ukrajnába is100mber meg magyarországon is már 10 mert bevoltak oltva...;) De amennyire én hallottam ez a 110 ember közül egy sem volt beoltva, de köszike mégegyszer;)

2009. nov. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!