Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt Mär valaki igy? Szedett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt Mär valaki igy? Szedett itt valaki Gracial fogamzogätlot, s teherbe is esett mellette?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 10:35
 1/7 anonim válasza:
22%
Az összes fogamzásgátló csak 98%-ban nyújt védelmet. Csak akkor 100%, ha meddő a csaj.
2009. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szedek 2 éve és még semmi bajom nem volt tőle.Ha valaki antibiotikumot szed,vagy hasmenése van netán elfelejt bevenni egy szemet és időben nem pótolja,annál el tudom képzelni,hogy teherbe esik,de ez tablettától független.Egyénenként változó,hogy kinek mi a jó tabi,mert nincs köztivérzése,májfunkciózavara.
2009. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Én nem szedek tabit, de szerintem ez, hogy csak akkor 100%, hogy védekezés mellett nem esik teherbe a nő, ha meddő- vagy ő, vagy a férfi- hát az totál igaz! Ugyanis szerintem egyik védekezési módszer sem nyújt 100%-os védelmet, biztonságot.
2009. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
szedem 1 éve vmikor nem egésszen rendszeresen (pontba akkor mikor kell, vagy kimarad 1-1)nincs vele gond
2009. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én 7 éve szedem,odafigyelek az antibiotukumos kezeléseknél illetve hasmenés,hányás...de még az alkohol is befolyásolja a hatását,tehát legalább 4 órával előtte kell bevenni,ha netán bulizni mész vagy iszogatni. Csak ezekben az esetekben alkalmazunk óvszert is,és eddig semmi gond nem volt. Tehát én kijelenthetem, hogy 100%ig bevált nálam. A meddős hülye kijelentésre visszatérve: ez hülyeség. Nekem rokonomnak mondták,h meddő,de egyszercsak 4 év múlva terhes lett,na bumm,erre mit felelsz???
2009. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én egy hetet csúsztam vele annó.. eredmény: dec. 12-én szülök:)
2009. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi välaszokat, amugy nem 18 eves vagyok mi elött valaki azt hinne mär jocskän tulvagyok, csak azert kerdeztem mert nekem most olyan tüneteim vanak mint amik a terhesegnel szoktak lenni s elötte nem volt ilyen soha, tegnap ejjel azt älmondtam hogy terhes vagyok, s nälam volt mär olyan hogy bejött amit älmodtam:)
2009. nov. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!