Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az eselye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eselye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap elott vesztettem el a szuzessegem, gumival kezdtuk de aztan betette nelkule is... Nem ment el, par perc volt az egesz. Szerintetek vegyek be esemeny utanit?

2013. okt. 27. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Nagyon kicsi az esélye. De mondjuk ne csinálj ebből rendszert.
2013. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
2013. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vegyél be. Ne legyetek már ennyire felelőtlenek, ne engedd neki,hogy gumi nélkül csinálja!!
2013. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miről beszéltek ti?

Kifejezetten nagy rá az esély!

Ha van vegyél be.

2013. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Méééééér' kell gumi nélkül betenni??? Nyilván kisebb az esélye, mintha beléd ment volna, de akkor is megvan. Főleg a kis szüzike gyerekeknél. Könyörgöm, olvassatok már utána... lehet, hogy én vagyok egy fura generáció tagja, de mi anno olvastunk, mi több tanultunk a témáról, és csak utána csináltuk. Baromi kíváncsi vagyok, hogy titeket mi akadályoz ebben. Nem baj, majd az első abortuszod után megtanulod...
2013. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lassan mehetsz a "Gyerekvállalás, nevelés" kategóriába:D
2013. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Mennyi apáca meg óvodás írkál ide! :)


Akinek van egy csöpp kis gyakorlata, az tudja, hogy szinte semmi esélye. Én barátnőmmel 8 hónapig csináltam gumi nélkül, megszakításos módszerrel és sosem lett terhes.

2013. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Rakshula:

Nah, az ilyenektől mászom a falra, mint te. Letojom, hogy nektek becsúszik-e egy gyerek, de ne add már a lovat egy épp hogy nem szűz kislány alá, basszus!

Szívesen bemutatnám neked a második megszakításos módszerem gyümölcsét, épp alszik, lassan 2 éves lesz. A hozzáállásodat elnézve gondolom az lenne a reakciód, hogy biztos nem húzta ki időben... segítek: időben kihúzta. Leírom 823-adszorra is: az előváladékban is vannak életképes spermiumok, és az előváladékot a pasi nem érzi. A lényeg, hogy a megszakításos módszert, és a "csak egy kicsit tette be gumi nélkül"-t csak akkor szabad alkalmazni, ha tisztában vagytok vele, hogy becsúszhat a baba, és ez nem okoz gondot!

2013. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A dezinformáció veszélyes. Azért mert neked valami rosszul sikerült még nem kell félre informálni az embereket. Épp elég hülye rohangál az utcán, ne szaporítsuk őket. A probléma nem az, hogy valaki megszakítással védekezik, hanem az, hogy nem tudja felmérni a saját képességeit és nincs elég önuralma hozzá.
2013. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A probléma nem az, hogy valaki megszakítással védekezik, hanem az, hogy nem tudja felmérni a saját képességeit és nincs elég önuralma hozzá."

Így legyen ötösöm a lottón... előre megmondtam, hogy ezt fogod írni. xD

Remélem, hogy ti úgy védekeztetek, hogy a párod mérte a hőmérsékletét, kiszámolta a peteérését, tudta, hogy mikor van terméketlen időszaka, és akkor csináltátok megszakítással. Legalábbis remélem. Ugyanakkor ne próbáld már beadni, hogy ez halálbiztos módszer, mert nem az, akár a női ciklus változásai, spontán peteérés... rengeteg minden közbejöhet. Mellesleg gondolod, hogy egy kiskamasz ezt megteszi? Ha igen, az is értelmetlen lenne, hiszen egy fejlődő szervezetről beszélünk, valószínűleg még a ciklusa sem állt be. Ha nem így csináltátok, csak szimplán "kihúztad időben", akkor meg áldd a sorsot, hogy eddig bejött. Nem fogok neked kiselőadást tartani, és nem próbállak meggyőzni, mert látom, hogy nem fog menni, és csak azt fogod szajkózni (alaptalanul és tudatlanul), hogy akiknek becsúszott a baba, azok voltak a bénák... de legalább abba gondolj már bele légyszíves (megpróbálom a te szemszögedből nézni a dolgot), hogy egy feltehetően kiskamasz/kamasznak ajánlgatod a megbízhatatlan módszeredet. Legyen már ennyi eszed, hogy ha már te akkora király vagy, és úgy gondolod, hogy a többiek bénák, akkor ne biztasd őket ennek a "védekezési" módszernek az alkalmazására, főleg ne egy gyereket/kiskamaszt!

2013. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!