Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Befolyásolhatja a menstruációt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolhatja a menstruációt a dienille úgy hogy tovább van meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

A doki fél hónapja írta föl és azt mondta akkor kezdjem el szedni amikor újra megjön. Megjött és el is kezdtem az első menstuációs naptól szedni, már 6 napja szedem.

Tegnap óta alhasi görcseim vannak és a menstruációm oylan erős mintha ma jött volna meg olyan erős is és a hasam is émelyeg plusz görcsöl amit nem szokott.

Ilyen görcsöm kb 2 hónapja volt akkor petefészek gyulladásom volt. Most ezt kizárnám.

Lehetséges hogy a fogamzásgátló (Dienille) hatása lehet ez? És ha igen akkor most az normális, hogy lassan 6 napja ugyan oylan erősen van meg? Nekem általában 2-3 napig erős aztán 4-5 napon már el is múlik.


2013. okt. 24. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Ez kellemetlen. Én orvoshoz fordulnék
2013. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

6.napja szeded, igazából az első levél végéig én várnék még az abbahagyással.A szervezet olyan 3 hónap után szokja meg teljesen a fog.gátló tablettákat. Ha addig is fenáll a probléma, akkor kell abbahagyni.


Azt leszámítva,h volt petefészek gyulladásod,illetve nem tudom milyen korábbi problémáid, a fog.gátló miatt a mostani fájdalom,ill továbbtartó vérzés normálisnak számít.Nálam is volt már ilyen, hogy elkezdtem szedni és tovább tartott a vérzésem,de aztán megszoktam. De ugye egyéne válogatja...Ha nagyon fáj,menj el orvoshoz,az nem árthat!

2013. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tevetke ***** válasza:
Ha mondjuk még 3-4 nap múlva is vérzel az már necces, így még nem, meg ha tényleg nagyon fáj, akkor is érdemes az orvost megkérdezni a dologról. Lehet csak addig ilyen amíg be nem áll 1-2 hónap, de az is lehet hogy az orvos úgy ítéli meg, hogy másik gyógyszert kell neked felírni.
2013. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!