Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barnás vérzés mikor fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barnás vérzés mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek, amikor megtartom a szünetet, mindig a negyedik napon jön meg, most megjött a harmadikon, de nem rendes vér, barna színű, erősen jön, nem csak foltokban és, ha benyúlok fürdésnél, akkor ugyan olyan darabokat kiszedek, mint amikor rendes vérzik. Mi ez és meddig fog tartani? Ugyan annyi ideig, mint mikor rendes? Miért nem piros a vér? Nem szedtem rosszul a tablettát, senki ne írja, hogy terhes vagyok.
2013. okt. 24. 20:59
 1/2 anonim válasza:
Szerintem meg fog jönni rendesen. Attól barna, hogy alvadt.
2013. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont most jött meg rendesen, de akkor mostantól 5 napig meglesz? Nagyon mérges vagyok. Mindig csütörtökön hagyom abba, hogy hétfőn jöjjön meg és hétvégére elmúljon, mert hétvégén mindig úszom, most akkor ma indult igazából? Ez baromi jó.
2013. okt. 24. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!