Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Hova menjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hova menjek?

Figyelt kérdés
próbálom elérni a nőgyógyászatot(sztk) hogy időpontot kérjek rákszűrésre,de nem veszik fel a telefont,ráadásul tabletta is kéne,mert lassan elfogy.elmehetek háziorvoshoz?vagy kell valami papír hogy ő is felírhassa?nincs pénzem arra hogy magándokihoz menjek plusz kifizessem a gyógyszert is
2013. okt. 24. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne csináld, mi hívjuk fel helyetted a nőgyógyászod? Hvd később, délután, mittudomén, ennyire nem lehetsz önállótlan!
2013. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már 2 hete reggeltől estig próbálkozok.elhiheted ha nem próbáltam volna eleget,nem tettem volna ki a kérdést
2013. okt. 24. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda rendelési időben.
2013. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

megvolt.senki nem volt ott,még várakozbi se várakoztam.és ki sem volt írva,hogy szabi lenne vagy akármi

ha elmegyek a háziorvosomhoz,ő felírhatja?

2013. okt. 24. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy rendelési idöben senki sincs ott!!!!


A háziorvos elvileg felírhat fogamzásgátlót, ha a nögyógyász már megvizsgálta, hogy használhatod. De nem mindenki hajlandó erre, mert sokan nem igazat mondanak és nem vállaják az esetleges felelöséget.

2013. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

végülis igaz csak unalmamba írom ki a kérdést nincs jobb dolgom.az orvos megvizsgált(főleg mivel már szültem)

nem egy felelőtlen tini vagyok mielőtt erre gondolna akárki is.

De ha nem tud senki használható választ írni akkor hagyjuk

2013. okt. 24. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:

igen fel fogja írni neked a háziorvos.

vidd el a papírjaidat, meg a gyógyszer dobozát.

2013. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!