Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan készüljek fel az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek fel az első együttlére?

Figyelt kérdés

Mire kell odafigyelni ilyenkor? Mire kell ügyelni az óvszer felhelyezésekor?

17/L


2009. nov. 11. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen alapdolgokat nem tudsz, akkor miért nem vársz még egy kicsit? Én nem bántani akarlak, értem én, hogy ez egy olyan oldal, ahol a leghülyébb kérdéseit felteheti az ember, na de akkor is.:)
2009. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az óvszert szép finoman nyitod ki, vigyazol, amikor veszed ki a tasakjabol, és leszoritva a tetejét, rágörgeted ugymond a péniszre. emellé hasznaljatok még vmi spermaölő habot, vagy kupot. vagy legyen nalatok 72 oras tabletta. tapasztalat.. nekunk az elsőnél elszakadt.
2009. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tök felesleges kidobni 5000 Ft-ot egy 72órás tabira, csak ha megtörténne a baj, akkor vegyetek.

Ha normálisan helyezitek fel a gummert, nagyon kicsi az esélye annak, hogy kiszakad.

1st voltam

2009. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jo, de ha van naluk, akkor nem kell aztan rohangalni. és nem biztos, h az első alkalomnal szakad ki, hanem kesobb, es ott lesz a fiokban.
2009. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minek kell egyből a legrosszabbra gondolni? :) Vagy egyből azzal jönni, hogy kiszakad?!:) Nem értem...Nekem az elsőnél nem ez volt a legfontosabb amire figyeltem...Ha kiszakadt, azt már úgyis csak aktus után veszik észre. Addig meg minek ilyenen görcsölni?!:)

A legfontosabb, hogy ne félj, valóban akard, szeresd azt akivel megtörténik és hagyd had ő vezessen. Lazulj el :) Az, hogy fájni fog-e, hogy vérzel-e, egyénfüggő. Sok lánytól hallottam, hogy mindkettőben volt részük, de nekem pl. speciel egyik sem volt.

Az óvszer felhelyezésére jó tanácsot adott az egyik válaszoló, de remélhetőleg ezzel neked úgyse lesz sok gondod. Majd a fiú "elvégzi" :)

2009. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tapasztalatbol beszéltem, mert nalunk az elsőnél elszakadt.
2009. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert nálatok elszakadt, nem kell másokat ezzel riogatni...
2009. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem riogattam en senkit se :) csak a kérdésre válaszoltam.
2009. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
heringes szendviccsel, dezodorral és váltászoknival
2009. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!