Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha az első aktusnál még volt 3 szem az első havi tabiból?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szedek fogamzásgátlót. Még egy szem van, holnapra. Három szem volt még hátra, mikor együtt voltam a párommal, és végig csináltuk.

Egész hónapban volt enyhe vérzésem a fogamzásgátlótól, mert még sosem szedtem ezelőtt semmilyet, és még nem szokott hozzá a szervezetem.

Szerintetek lehetek terhes???


2009. nov. 10. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mit szedsz, és mit ír a betegtájékoztató... Csak utána kell olvasni, hogy mikortól véd.
2009. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

yasminelle, de a doki azt mondta, semmit ne higgyek el neki

azon már az van, h memszi első napján, én meg megcsináltam, és ezért vérzek egész hónapban egy kicsit.

A doki meg mondta, h az 5. naptól, de mivel a betegtájékoztatóra hallgattam, úgy szettem, mert nekem nem tartott 5 napig :(

A betegtájékoztatón úgy van, h ha memszi első nap: azonnal véd.

Ha 2, 5 nap: egy hét után.

De én már majdnem egy hónapja szedem, mint ahogy azt leírtam.

2009. nov. 10. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:

ha nemvagy bizrtos benne minek feküdtetek le? hogy legyen vmi probléma az életedben??? gratulálok sikerült :D


amúgy védve vagymár sztem

2009. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na, ketteske, én ÚÚÚÚgy megszerettelek :D

Na köszi... Én itt bevok f...va, te meg rajtam poénkodsz???

:D

Egyébként véletlen volt, most hagy ne részletezzem már, de szerintem védett vagyok, csak most érted... Jobb ha közvélemény kutatsát végzek, mielőtt beképzelek magamnak egy gyereket!

2009. nov. 10. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
elméletileg védett vagy az első szemtől. de ha véreztél, az nem jó jel, azt jelenti, h nem véd teljesen a tabletta. minden esetre, amig le nem all a verzes, vagyis a következő levélig hasznaljatok ovszert, utana meg irany a doki.
2009. nov. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta mi újság?? terhes lettél vagy mi lett veled?
2010. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oh, azóta már gyorsított programmal várom a harmadikat, hogy jöjjön minél előbb az emelt családi pótlék!


:D


Vicceltem, semmi baj nem lett! :):):) A tudatlan és tapasztalatlan ember mindig pánikol :)

2010. okt. 15. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!