Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez most komoly / Ennek most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly / Ennek most mi értelme? ( kép )

Figyelt kérdés

[link]


vegyük figyelembe, hogy a 18év alattiak nagy része él nemi életet.


2009. nov. 10. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kapsz óvszert. Csinálj fel valakit!!! Nem a tescoban kell gumit venni, mert ki tudja milyen az.
2009. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez az hogy egy teljes áruházban nem dolgozik senki olyan aki elolvasta volna az egész jogszabályt, vagyis tudatlan s*ggfejek, ugyanis a törvény valóban így szól, de alóla a fogamzásgátló eszközök, mint az óvszer is, kivételek. amelyik teszkóban ezt valaki lefényképezte az írhatna az ottani fejesnek ezügyben.
2009. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sexualis?Irni sem tudnak.Szexualis!!!!
2009. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18 even aluli nem arulhat(ertekesithet) dildot a tesco-ban.
2009. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
18 even aluliak kaphatnak nemi betegseget, de gumit azt nem!
2009. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

na, nekem volt ilyeeeeen!!! :D:D:D

Kiosztottam a pénztárost, hogy miatta fog egy (akkor még) 14 éves lánynak abortusza lenni, vagy miatta fogja tönkrettenni az életét egy gyerekkel! :D És kiadta XD

2009. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ehh :D
2009. nov. 10. 21:54
 8/10 ledzep ***** válasza:

jó tanács: CSAK PATIKÁBAN VAGY DROGÉRIÁBAN VEGYÉL GUMIT!!!!

az áruhazákban lejárhat a szavatossága, vagy csak vannak akik szeretnék még jobban benépesíteni kis hazánkat és átszurkálják tűvel, és sajnos mind a 2 esetre volt már nem 1 példa

és én 17 vagyok, de patikában még nem kértek tőlem személyit ha gumit vettem

2009. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A gumi nem szexuális termék/eszköz, hanem fogamzásgátló eszköz, tehát arra nem vonatkozik ez a szabály.
2009. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na emberek én vagyok, aki storzgatott!


Ma volt az első napom a tescoban és a meetingen mondták, h vibrációs gyűrűt, meg síkosítót nem adhatunk ki személyi nélkül, csak óvszert.

2009. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!