Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettával a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettával a szedéstől kezdve mikortól lehet gumióvszer nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 13. 18:02
 1/8 anonim válasza:
Nem 100%-os sohasem vigyázz! A fájdalom csillapítót szedsz kiütik egymást a gyógyszerek.
2013. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés.
2013. okt. 13. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatót nehéz lenne elolvasni? Olyan is van ami az első szemtől véd, meg olyan is ami csak 2+ hét után...
2013. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ajánlom a spirált a legolcsóbb megoldás.

4-5e Ft 2 évente kell cserélni

Vagy az inekció 3 havonta 1800 Ft...

2013. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 3 válaszból kaptam fél értelmeset.
2013. okt. 13. 19:31
 6/8 anonim válasza:
én Cypromixet szedek, mikor elkezdtem, nekem azt mondta a dokim, hogy min. 1 hét, mire védettséget ad.
2013. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a vérzésed első napján kezded el szedni már véd. Mire elmúlik teljesen a vérzés+barnázás ami kb 1 hét (nekem annyi volt), addigra már tuti hat. Ha a 2-5 napon veszed be akkor utána még 1 hétig kell kiegészítő védekezést használni. De ha első naptól szeded, mire lehet szex addigra az az 1 hét is letelik, szóval utána már oké. Mi 2,5 hetet vártunk, addig megszakítással csináltuk, utána ment "élesben". Nem lett baj. Egyes fájdalomcsillapítókkal, paracetamolt tartalmazókkal is vigyázni kell,nem csak az antibiotikumokkal. Ha mindig beveszed, nem hagyod ki, akkor 2 hét után már hat. Itt a link ahol leírja az orvos hogy vigyázni kell pl a neo-citrannal. Én majdnem ittam egyet, még jó hogy megnéztem. Jobb félni mint megijedni. :) [link]
2013. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsó válaszolónak!
2013. okt. 14. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!