Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortol lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortol lehet egy lány terhes?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, a barátnőm pár évvel fiatalabb... És hát megtörtént ma a dolog. :) Nekem ez volt az első, ő az előző barátjával már elveszítette, de most nem ez a lényeg. Pár hete vagyunk együtt, és ez az egész teljesen hirtelen jött, nem voltam felkészülve arra, hogy letámad így nem volt nálam az aminek kellet volna, és tudtommal ő sem szed fogamzásgátlót. Egész nap ismrkedtünk egymás testével és 2x is elmentem benne... tudom, hogy nem kelett volna, szeretném a kioktatós válaszadókat, hogy most kíméljenek meg. Mindenkivel előfordulhat, hogy elkapja a hév, és nem gondolkodik bizonyos helyzetekben tisztán.

2013. okt. 11. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mi lesz a neve?
2013. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
amióta már menstruál = van peteérése
2013. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
eléggé gáz h 16évesen ennyire analfabéta vagy de a neve Kicsike Red legyen
2013. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként meg jah, készíthetitek a babaszobát.
2013. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem életkor, hanem testi érettség függvénye, ami a menstruációban nyilvánul meg. Ja, és rohanjatok esemény utániért k[u]rva gyorsan!

(By the way, kamuszag csapta meg az orrom.)

2013. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ki mikortól lesz terhes az nem a korától függ hanem hogy mettől menstruál. Ha a kis haverjaid éppen találtak egy petesejtet ami most érik nála akkor terhes lesz, ha nem akkor nem.
2013. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jól beleraktad a szlottyot
2013. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egy lány attól kezdve lehet terhes, hogy megjön az elsö menzesze.


Most jó eséllyel terhes lehet, ezt csak úgy tudjátok megakadályozni, ha még ma vagy legkésöbb holnap délelött beszedi a 72 órás tablettát. Ezt csak receptre lehet kapni, de az ügyeleten felírják. Viszont ha tovább vártok, akkor már nem igazán hatásos, ezért legkésöbb holnap reggel irassátok fel és szedje be a lány.

2013. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
LittleRedRidingHood
2013. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, most azonnal megyek egy éjjeli patikába.


UI: Látom itt még mindig sok troll tevékenykedik...

2013. okt. 11. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!