Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg csak azok használhatjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak azok használhatják akik már szültek?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy van egy olyan fogamzásgátlási módszer amit havonta csak 1x kell alkalmazni és ugyanolyan hatékony,mint a tabletta...De azt is hallottam, hogy csak azok használhatják akik már szültek...De az oldalon ahol olvastam róla ilyet nem írtak...Most akkor bárki használhatja?
2009. nov. 9. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez hüvelygyűrű és bárki használhatja aki a fogamzásgátló tablettát is tehát nem hajlamos a trombózisra, én is ezt használom és még nem szültem. 20L
2009. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
bárki használhatja, max szétmarja a méhedet és meghalsz. Nem veszélyes, csak javasolni tudom.
2009. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez lehet a hüvelygyűrű amit télleg sokan használnak, itt az oldalon is. egyáltalán nemkell hozzá szülni.

de lehet tapasz is, vagy injekció is, jbbenne ha lírnád h melyik az a módszer amire te gondolsz.

2009. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az injekcióra gondoltam csak elfelejtettem odaírni...segítsetek pls és ha vki használja meg tudná mondani h kb. mennyibe kerül?:D
2009. nov. 9. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
háromhavonta kell beadatni és jól beszívod ha beadják mert kiszedni már nem lehet belőled... felejtsd el, tönkre fognak tenni a mellékhatások. inkább a hüvelygyűrű..
2009. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jaja, ha beadják, és mellékhatások lépnek fel, akkor nincs visszaút onnan. sztem ezígy elég ijezstő. inkább hüvelygygűrű
2009. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is inkább a nuvaring hüvelygyűrűt ajánlanám.
2009. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
második válaszoló:miért marná szét a méhét? Nem értem. Nem sav ez...:)
2009. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Spirált alkalmaznak azok akik már szültek.
2009. nov. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Muszáj feltétlenül hormonos fogamzásgátlót alkalmaznod?

Óvszer nem jó? A pasid bennevan?

Sok lány úgy írat fel horomonális fogamzásgátlót, hogy pasija sincs. Minek? Mert menő?

2009. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!