Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fél nappal eltolni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél nappal eltolni?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve szedem a Symicia tablettát, szerencsére eddig panasz nélkül. Általában este 9-11 között szoktam bevenni, és így kedd este szokott megjönni. Viszont wellnessezni megyünk, és jó lenne, ha most nem kedden, hanem mondjuk szerdán jönne meg. Fél-1 napot lehetne-e esetleg valahogy csalni ezzel? Ha mondjuk pár órával korábban/később veszem be a gyógyszert összejöhet? Eltolni teljesen nem szeretném.
2013. okt. 7. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fog menni.

Annak nagyobb az esélye, hogy a majd' 12 órás tolástól inkább hamarabb jön meg, mert a szervezted úgy érzékelheti, hogy máris elfogyott.

2013. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. Illetve nálam úgy volt, hogy majdnem 1 évig minden nap délután 4óra felé szedtem, és így mindig szerda délelőtt jött meg. Aztán valami miatt (hiába szedtem ugyan úgy 4kor) eltolódott annyira, hogy csütörtökön délután jött csak meg. Azóta korábban szedem, délben, és így újra szerda délelőtt lett esedékes. Szerintem valami hasonló logikát követve el is lehet toln, nem csak előrébbhozni. Viszont egy levélen belül ne változtass rajta nagyon, mert nem biztos, hogy túl jó.
2013. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!