Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vérzek ennyire keveset...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vérzek ennyire keveset Fog. Gátló mellet? Help!

Figyelt kérdés
most szombaton szedtem be az 1. szem fogamzásgátló tablettát,(szombaton este jött meg, ez az első alkalom hogy hormonális fogamzásgátlást alkalmazok) és szombaton még kicsi vér is volt, viszont ma délelőtt-délután csak ilyen barna.., most pedig teljesen elált. A gyógyszer az 1. szemtabletta bevétele után azonnali (99,8%os) védelmet ad!(orvos mondta+ tájékoztatóban ez van) Mitől lehet hogy kb 2napig sem menstruáltam? Köszönöm a válaszokat előre is!
2009. nov. 8. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel a gyógyszer megzavarja a hormonháztartásod, ezért van ez. De ez majd elmúlik ha hozzászokik a szervezeted.
2009. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ennyire..? és máris az 1. tabletta beszedése után?

am köszi a választ!

2009. nov. 8. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát erre elég logikus a válasz...Ha a gyógyszer 1.szeme képes arra h védjen a terhesség ellen, akkor arra is képes h azt okozza h kevesebb a vérzésed:) ha nem áll helyre a dolog a következő pár hónapban azért menj el dokihoz!
2009. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor 1-1 hétre megszakítod a gyógyszer szedését, kevesebb lesz a menzeszed, mint úgy általában gyógyszer nélkül. Lehet még a fájdalmaidon is gyengít. Nekem ebbe sokat segített.
2009. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!