Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehet a fogamzásgátlótól?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a fogamzásgátlótól? Help me!

Figyelt kérdés
2. napja szedem a Sensonette 20 fogamzásgátló tablettát, szombat este jött meg, és azóta csak barnázás van, szombaton még vér is volt de ma már csak "barna". Amíg nem szedtem fogamzásgátlót általában már az 1. napon nagggggyon erős vérzésem volt, most meg szinte semmi.Az előző héten megszakításos módszerrel "védekeztünk" a párommal, és félek hogy terhes lehetek és azért ilyen kevés:S Kérlek aki tud segítsen!Köszi
2009. nov. 8. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen gyogyitól, de a terhesség sem kizárt, ha már ennyi eszed volt, hogy megszakítással...
2009. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló szedése alatt a vérzés általában jóval gyengébb, mint általában. Persze ez csak az első megvonásos vérzéstől áll, amikor a gyógyszer már három hete véknyította a méhnyálkahártyát. A te esetedben még csak két nap telt el, tehát nem a gyógyszertől van kevés vérzésed.


ha félsz, hogy terhes lehetsz, miért nem csinálsz terhestesztet? Az megmondja, mi a helyzet.


A megszakítás meg nem védekezés.

2009. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a legelső szemtől lecsökkentette a vérzést. Csak ilyen véres folyás volt az egész. Szal az 1. szemektől, nem csak az 1. megvonásos vérzés alatt.
2009. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi hogy irtatok!

tudom hogy nem védekezés...azért tettem idézőjelbe.

2009. nov. 8. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet! jobb félni mint megijedni.... nem kizárt a terhesség szeintem:( de nem is nagy a valószínűsége.
2009. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!