Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj lehet? Mennyi az esélye?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet? Mennyi az esélye? Csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a barátommal... mikor kivette a péniszét,és mikor nem volt már bennem lecsúszott a gumi, de abba csak előnedv volt..csak félek h nekem odakerülhetett kívülre, be semmiképpen sem..ő szerinte az a saját nedvem volt... de ha mégsem lehet baj? csináljak tesztett??
2009. nov. 8. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj! Ártani nem árt, legalább megnyugszol. Amúgy elég kicsi az esélye, h baj lesz.
2009. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha beléd nem került sperma akkor nem lehetsz terhes. ez ilyen egyszerű!!!tesztet meg az aktus után 2 héttel célszerű csinálni!
2009. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ááááá

bocs, az első vagyok megint. Szal nem figyeltem, az jött le elsőre, hogy BENNED esett le a gumi.


Tehát akkor esett le, ikor már nem volt benned? És csak előnedv volt rajta? Ehhe... Akkor mégis hogy a tökömben lehetnél terhes? :D


Ez kb. olyan, mint hogy teherbe lehet esni a wc-ülőkétől. NEM LEHET. :D

2009. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez a baj h ilyen tudatlanok is szexelnek és fogalmuk sincs mitől lehet terhes és mitől nem!
2009. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sszia,

Nekem egy éve pont így volt, én nem vettem be eseményutánit, mert átbeszéltük és kizártuk, hogy bennem lehetett. Nem lett semmi baj. Azért teherbe esni sem OLYAN könnyű...

2009. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előváladéktól is teherbe lehet esni, de ha szerencséd van...
2009. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
olyan szerencsétlenek vagytok. úgy kell kihúzni hogy közben a tövéhez kell fogni a gumit, nem igaz hogy ennyi eszetek sincs.
2009. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bunkó kommentek nem érdekelnek...
2009. nov. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!