Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirálról vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirálról vélemény?

Figyelt kérdés
Én 1,5 éve szültem. Előtte alacsony hormontartalmú gyógyszert szedtem, egy 8-9 hónapja elkezdtem újra szedni a gyógyszert, de le szeretnék állni vele, mivel nem szeretném mérgezni magam és a hormonok megdobtak ( kilóban nem lettem több, de rakódott sok olyan helyre, ahova nem kellene és elkezdtem narancsbőrös lenni ). Szeretnék spirált, de nem tudom, hogy melyik milyen. A spirált nem szeretném 5 évig, mert egy 2-3 év múlva babát szeretnénk újra. Kicsit félek attól is, hogy spirál után nem esek újra könnyen teherbe. Erről hallottatok valamit? Hormon tartalmú spirált se szeretnék. Ajánlanátok valamit? Kinek hogy vált be?
2013. okt. 3. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált. már 3. éve bent van, és sosem volt gond.

37N

2013. okt. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen spirálod van és menyibe kerül?
2013. okt. 3. 08:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek orvos helyezte fel,és maga a spirál nem volt egy olcsó darab,mégis terhes lett.
2013. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nevét már meg nem mondom de kb 10-12 ezer volt.

(És minden esetben orvos helyezi fel...) Szerintem ez az ár bőven jobban megéri mint folyamatosan 5 ezerért tabit venni... És tényleg nincs 100%-os védettséget nyújtó fogamzásgátlás, de a spirál a gyógyszer védettségét nyújtja. Vagy talán kicsivel az fölött... Előfordult már gyógyszerrel is teherbe esés és spirállal is, gumival is no meg szex nélkül is... Lásd Szűz Mária... :D

2013. okt. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem róla h sose rakatnék magamba fémet..
2013. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy mindenki másra esküszik és ez így rendjén is van... Megértem azokat is, akik ellenzik a spirált. Én örülnék, ha lenne, de félek is tőle...
2013. okt. 3. 12:35
 7/8 Vörösnefelejcs válasza:
Engem nyomott, meg a vérzésem is tovább tartott tőle,úgyhogy kivetettem. Aztán megszültem a fiamat. Aki akkorra már két hetes volt. :)
2013. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem Goldlily volt, a 3. gyerekem születése után tetettem fel, 5 éve. Ennek ellenére terhes lettem és márciusra várom a 4. babát. Szóval ez sem 100%.
2013. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!